Reklama

Ewelina Lisowska pokazała zdjęcie bez makijażu. Jak zareagowali fani?

Polska piosenkarka i uczestniczka programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" z okazji 250 tys. fanów na Instagramie postanowiła opublikować zdjęcie bez makijażu. To, co zaskoczyło ją potem, to reakcja części obserwujących.

Ewelina Lisowska pokazała się bez makijażu

Ewelina Lisowska, to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek.  Na swoim koncie ma cztery albumy studyjne, z czego dwa z nich - "Aero-Plan" (posłuchaj tytułowej piosenki!) oraz "Nowe horyzonty" (sprawdź!) - pokryły się złotem. Ponadto wokalistka może pochwalić się takimi przebojami jak "W stronę słońca" i "Prosta sprawa" (posłuchaj!).

Reklama

W przeszłości wokalistka brała również udział w tanecznym show "Taniec z gwiazdami", który ostatecznie udało jej się wygrać. Obecnie jest jedną z uczestniczek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Z okazji 250 tys. fanów na Instagramie Lisowska opublikowała fotografię bez makijażu.

"Dodaję to zdjęcie, bo mam ochotę być sobą. Mieć te wszystkie siniaczki, zaczerwienienia, przesuszone usta, odrost na włosach i wszelkie inne ludzkie mankamenty. Dodaję to zdjęcie, bo jest Was tu już 250.000! Wiem, że mam niesamowicie kochanych obserwatorów, którzy wiedzą czym jest kultura wypowiedzi i szacunek do drugiego człowieka. Dziękuję, że jesteś ze mną" - napisała (pisownia oryginalna).

To, co zaskoczyło Lisowską, że po publikacji, ubyło jej tysiąc fanów.

"Słuchajcie, przed chwilą wybiło mi 250 tysięcy obserwatorów. Dodałam swoje naturalne zdjęcie i znowu mam 249. I jeszcze jedno a propos naturalności. Żeby nie było, że mam coś przeciwko ładnym zdjęciom. Sama lubię robić ładne zdjęcia i pozować już odkąd miałam pięć lat. Jestem urodzoną modelką. Uważam, że trzeba pokazywać to, że nie zawsze jesteśmy takie piękne, wymuskane, wypozowane i wszystko cacy, bo to nie jest prawdziwe. Wpędzamy tym w kompleksy inne ładne dziewczyny, którym się wydaje, że ktoś się budzi z makijażem i pięknym ustami, które są zrobione. Trzeba dbać o siebie, ale dziewczyny, bądźmy kurde normalne" - dodała.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ewelina Lisowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje