Reklama

Eminem: Koncerty i filmy

Eminem, kontrowersyjny amerykański raper, latem przyszłego roku wystąpi w Europie. Jednak nie mniej od planów związanych z koncetami na żywo, jego myśli zaprząta obecnie kariera filmowa. Po sukcesie filmu "8 Mile", w którym gwiazdor hip-hop zadebiutował jako aktor, został on zarzucony propozycjami kolejnych ról.

Jak na razie potwierdzono, iż Eminem w czerwicu przyszłego roku odwiedzi Wielką Brytanię. Jak ujawnił raper w wywiadzie dla tygodnika "NME", w tej chwili trwają negocjacje w sprawie zapewnienia bezpieczeństwa podczas koncertów.

Reklama

Do tej pory zgodzono się tylko na jedną z lokalizacji, stadion Milton Keynes Bowl. Jeśli uda się doprowadzić do porozumienia w sprawie kolejnych, Brytyjczycy mogą się spodziewać, czegoś "naprawdę wielkiego".

Tymczasem głowę rapera zaprząta kariera filmowa. Po sukcesie, jaki niedawno odniósł film "8 Mile", zewsząd spływają do niego kolejne propozycje ról.

Ponieważ tu i ówdzie Eminema wymienia się nawet jako kandydata do Oscara, jego agenci ostrożnie przeglądają kolejne scenariusze.

"To bardzo zabawne, dlatego że nigdy nie miałem zamiaru otrzymać statuetki Oscara, nie zależało mi na tym nawet w najmniejszym stopniu. Przejmowałem się tylko muzyką" - komentuje Eminem.

Szybko dodaje: "Teraz, kiedy już nieco posmakowałem biznesu filmowego, mam ochotę na więcej, przy czym, jeżeli jeszcze kiedykolwiek zdarzy mi się coś zagrać, chcę żeby to była zupełnie odmienna rola. Marzy mi się charakter komediowy, albo coś w tym rodzaju. Coś, czego ludzie się po mnie nie spodziewają".

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje