Reklama

Reklama

Elżbieta II w przebraniu bawiła się na Glastonbury? Zdjęcie hitem sieci!

Bezsprzecznie Elżbieta II pozostaje w dobrym zdrowiu i nastroju. 96-letnia monarchini ostatnio była ponoć widziana podczas przejażdżki konnej, a wcześniej wraz z rodziną pokazała się poddanym na balkonie. Czy byłaby na tyle "szalona", by przyjechać na festiwal Glastonbury? Pewnie nie, ale jedna z uczestniczek koncertu Roberta Planta do złudzenia przypominała królową!

W sieci pojawił się wpis jednego z oglądających w BBC transmisję koncertu Roberta PlantaAlison Krauss. W ogromnym tłumie osób zauważył kobietę, która do złudzenia przypomina Elżbietę II w "trybie incognito". 

Zwykle, gdy monarchini podejmuje jakąś aktywność jak spacer, jazda konna lub też nieoficjalna wizyta, to na głowę zakłada aksamitną chustkę i specjalne okulary fotochromowe. Trzeba przyznać, że wprawne oko widza wzbudziło sensację na Twitterze, a jego wpis polubiło 15 tysięcy osób.

"Królowa pojawiła się w Glastonbury, żeby oglądać Roberta Planta. To przebranie nikogo nie oszuka" - dopisał internauta. Dziewięć miesięcy temu zakazano królowej jazdy konnej, która mogłaby być dla niej zbyt niebezpieczna. Mimo to w tym tygodniu widziano ją znów jeżdżacą konno. Dlaczego więc miałaby nie chcieć zobaczyć na żywo legendarnego wokalisty Led Zeppelin?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL