Reklama

Ellie Goulding rozstała się z chłopakiem i robi przerwę w karierze

Brytyjska wokalistka postanowiła tymczasowo przerwać prace nad nową muzyką po tym jak potwierdziła, że po raz drugi rozstała się ze swoim chłopakiem Dougiem Poytnerem.

Ellie Goulding na koncercie w Warszawie

Elle Goulding potwierdziła, że w lutym zakończyła swój dwuletni związek z basistą zespołu McFly, Dougiem Poytnerem. W wywiadzie dla "The Sun" gwiazda przyznała, że miała wątpliwości, czy ujawniać tę informację.

Reklama

"Kiedy jesteś osobą publiczną, wydawać się może, że lepiej radzisz sobie z tego typu sprawami niż inni. Nie jest to do końca prawda. Nie jestem już w związku, to było trudne" - zdradziła.

Obecnie Brytyjka zamierza zrobić sobie przerwę od nagrywania nowej muzyki. Najbliższy czas chce wykorzystać na poukładanie swojego życia prywatnego. Trzeba jednak zaznaczyć, że artystka do października 2016 roku intensywnie koncertuje.

"Nie piszę teraz nowych piosenek. Nie mam pojęcia kiedy wydam nowy album. Prawdopodobnie nie będzie to w następnym roku. Potrzebuje czasu dla siebie" - stwierdziła Goullding.

Sprawdź tekst i tłumaczenie piosenki "Love Me Like You Do" w serwisie Teksciory.pl

Brytyjka ma nadzieję, że przerwę wykorzysta również na poznawanie ludzi z różnych środowisk.

"Nie mam czasu na życie towarzyskie z powodu tego, co robię" - dodała Goullding.

Przypomnijmy, że w listopadzie 2015 roku ukazała się trzecia studyjna płyta wokalistki "Delirium", która obecnie promowana jest na światowej trasie koncertowej. 23 stycznia Ellie wystąpiła w Warszawie.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ellie Goulding

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje