Reklama

Ellie Goulding jest w ciąży. Pokazała piękne zdjęcia

Ellie Goulding ogłosiła na łamach "Vogue", że spodziewa się dziecka. Udzieliła wywiadu i pokazała rozczulające zdjęcia.

Ellie Goulding ogłosiła na łamach "Vogue", że spodziewa się dziecka. Udzieliła wywiadu i pokazała rozczulające zdjęcia.
Ellie Goulding ogłosiła radosną wiadomość /Joe Maher /Getty Images

34-letnia wokalistka Ellie Goulding to jedna z gwiazd brytyjskiej sceny alternatywnego popu. Jej dorobek obejmuje cztery płyty: "Lights" (2010), "Halcyon" (2012), "Delirium" (2015) i "Brightest Blue" (2020).


Wiele singli z jej udziałem znalazło się w Top 10 w Wielkiej Brytanii, w tym "Burn" (sprawdź!) i "Love Me Like You Do" (posłuchaj!) na samej górze.

Reklama

Sukcesy zawodowe to jednak nie wszystko, pieniądze i sława nie wystarczą, by być w pełni szczęśliwym. Wokalistka niejednokrotnie opowiadała o swoich lękach. "Wiem na pewno, że wiele moich lęków związane jest z czymś, co nazywają 'syndromem oszusta' - nie wierzę w siebie wystarczająco mocno i myślę, że nie zasługuję na szczęście, co czasami powoduje sabotaż własnego sukcesu" - mówiła.

W 2019 roku wzięła ślub z sześć lat młodszym Casparem Joplingiem, który jest wnukiem Michaela Joplinga, ministra rolnictwa, rybołówstwa i żywności w rządzie Margaret Thatcher.

Teraz, udzielając wywiadu dla magazynu "Vogue", wokalistka zdradziła, że spodziewają się pierwszego dziecka. W pierwszych miesiącach nie pokazywała się publicznie. Wywnioskować można, że obecnie jest w siódmym miesiącu ciąży. Cała rozmowa została zilustrowana piękną sesją. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ellie Goulding

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama