Reklama

Reklama

Edyta Górniak: Nie będę epatować golizną (teledysk "Oczyszczenie")

Już niedługo ma się pojawić teledysk do ostatniego singla Edyty Górniak - "Oczyszczenie".

Już niedługo ma się pojawić teledysk do ostatniego singla Edyty Górniak - "Oczyszczenie".
Edyta Górniak na trasie "Love 2 Love" /VIPHOTO /East News

"Fakt" informuje, że Edyta Górniak w teledysku "Oczyszczenie" pojawia się w basenie. Wokalistka jednak kazała go tak zmontować, żeby widzowie nie skupiali się tylko na jej ciele.

"Uważam, że obraz do muzyki jest owszem ilustracją i można grać kobiecością, sensualnością, dziewczęcością, natomiast na pewno nigdy w moich teledyskach nie będzie takiej brudnej erotyki, chociaż jest bardzo modna" - tłumaczy Edyta w tabloidzie.

"Nie będę na pewno jak niektóre koleżanki z branży epatować golizną. Nie tylko dlatego, że nie mam się czym pochwalić, ale dlatego, że to jest wbrew mojej filozofii" - dodaje wokalistka.

Reklama

Obecnie Górniak koncertuje w ramach trasy "LoVe 2 LoVe" z okazji 25-lecia obecności na scenie (w piątek 9 października występ w Poznaniu z gościnnym udziałem Edyty Bartosiewicz); zasiada też w jury programu "The Voice of Poland". Od dłuższego czasu pracuje nad nową płytą, jednak konkrety na temat jej premiery nie są wciąż znane.

Opublikowany pod koniec czerwca "Oczyszczenie" to pierwszy polskojęzyczny utwór Edyty od trzech lat. Piosenka powstała przy współpracy z kompozytorsko-producenckim duetem Dustplastic (odpowiedzialny za dwa poprzednie single) oraz Aleksandrą Warchoł (współautorka tekstu).

"Myślę, że fani będą zszokowani. Na szczęście utwór ma dwie wersje, więc po angielsku też będzie można go usłyszeć. To dla mnie wielkie święto i myślę, że dla moich fanów też. Oddaję w wasze ręce moje 'Oczyszczenie'" - mówiła Edyta Górniak tuż przed premierą nowego singla.

"Utwór nie jest utrzymany w klimacie dance, do którego zdążyłam ostatnio przyzwyczaić swoich słuchaczy. Jest spokojny, z ważnym dla mnie tekstem" - dodaje wokalistka.

Sprawdź tekst utworu "Oczyszczenie" w serwisie Tekściory.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL