Reklama

Reklama

Dolly Parton wystąpi w serialu Netflixa!

75-letnia Dolly Parton dołączy do obsady serialu "Grace i Frankie" w jego finałowym sezonie. W kogo wcieli się legenda muzyki country?

75-letnia Dolly Parton dołączy do obsady serialu "Grace i Frankie" w jego finałowym sezonie. W kogo wcieli się legenda muzyki country?
Dolly Parton aktorką? /David Crotty / Contributor /Getty Images

"Grace i Frankie"Jane Fondą i Lily Tomlin w obsadzie to najdłużej emitowany oryginalny serial w historii Netfliksa. Wliczając finałowy sezon, w sumie wyemitowanych zostanie 94 odcinków. Cztery odcinki ostatniej serii można już oglądać na platformie, pozostałe trafią na Netflix w 2022 roku. Gościnne wystąpi w nich Dolly Parton (sprawdź!).

W ogłoszeniu na temat tego, że do obsady siódmego sezonu "Grace i Frankie" dołączyła Dolly Parton, Netflix nie poinformował o tym, w jaką rolę się wcieli. Nie wiadomo też, czy w ogóle pojawi się we wspólnych scenach z głównymi bohaterkami serialu, w które wcielają się Jane Fonda i Lily Tomlin.

Reklama

Bohaterkami serialu "Grace i Frankie" są tytułowe kobiety, których życie niespodziewanie staje na głowie. Ich mężowie nagle obwieszczają bowiem, że są gejami i mają się ku sobie. Mimo że nigdy za sobą nie przepadały, panie muszą stanąć ramię w ramię, zmierzyć się z niepewną przyszłością i wypracować nową definicję "rodziny" - czytamy w oficjalnym opisie serialu, którego pierwszy sezon został wyemitowany 8 maja 2015 roku.

W pozostałych rolach w siódmym sezonie "Grace i Frankie" występują June Diane Raphael, Brooklyn Decker, Baron Vaughn, Ethan Embry oraz Peter Gallagher, którzy powtarzają swoje role z poprzednich sezonów.

Dolly Parton to najpopularniejsza amerykańska piosenkarka country, która z równym powodzeniem prowadzi karierę aktorską i producencką. Tylko w tym roku otrzymała nagrodę Emmy za wyprodukowany przez nią dla Netfliksa film telewizyjny "Cudownych Świąt!", w którym zagrała główną rolę.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL