Reklama

Reklama

Doda nielegalnie na wulkanie: Dzięki Bogu nie wybuchł ("Nie pytaj mnie")

Ponad 400 tysięcy odsłon w ciągu niespełna miesiąca od premiery zanotował teledysk Dody "Nie pytaj mnie".

Doda szykuje nowy album

Teledysk do utworu wyreżyserował Michał Bolland. To on ze swoją ekipą odpowiadał również za stworzenie poprzedniego klipu Dody do utworu "Riotka". Oprócz tego współpracował on z Renatą Przemyk, Łzami, Clock Machine i Andrew Bayerem.

Zdjęcia do wakacyjnego klipu nakręcono na Teneryfie - tam właśnie Doda spędziła swoje pierwsze wspólne wakacje z aktualnym partnerem Emilem Haidarem, który dobrze zna tę wyspę.

"Dobrze się złożyło, bo pomógł nam to zorganizować. Na wulkan dostaliśmy się trochę nielegalnie, ale dzięki temu udało nam się zrobić bardzo fajne ujęcie - dzięki Bogu nie wybuchł" - zdradziła wokalistka.

Reklama

W teledysku jest symboliczna scena przy potężnym drzewie. "To właśnie tam, spotkaliśmy się z Emilem w miłosnym uścisku kilka miesięcy temu" - mówi Doda.

Doda o teledysku "Nie pytaj mnie":

Teledysk do piosenki "Nie pytaj mnie" zwiastuje trzecią solową płytę Dody. Album szykowany jest na jesień - na razie nie jest jeszcze znany jego tytuł, bo jak przyznaje sama Doda, wymyśla go "spontanicznie". Poprzednie wydawnictwo wokalistki "7 pokus głównych" pojawiło się na rynku w 2011 roku.

Zobacz teledysk "Nie pytaj mnie":

Sprawdź tekst utworu "Nie pytaj mnie" w serwisie Tekściory.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Doda | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje