Reklama

Doda: Gwiazda od urodzenia

- Na swój specyficzny sposób czuję się jak gwiazda. Mam takie odczucie odkąd się urodziłam - powiedziała we wtorek, 22 listopada, Dorota "Doda" Rabczewska, która wraz z Tomkiem Lubertem, gitarzystą grupy Virgin, była gościem naszej CZATerii. Wokalistka i gitarzysta odpowiadali na liczne pytania fanów. Jak to zwykle bywa w przypadku Dody, nie zabrakło kontrowersyjnych pytań i kontrowersyjnych odpowiedzi.

Nie zabrakło pytań dotyczących np. Mandaryny, kreowaną na największą rywalkę Dody.

Reklama

- Mój stosunek do niej jest zupełnie obojętny. Co sądzę o porównaniach? W życiu nie należy się porównywać do nikogo, ani z nikim, tylko czerpać radość ze zdobywania własnych celów, z rozwijania się i ewoluowania - powiedziała wokalistka Virgin.

Jedna z internautek zapytała Dodę o utwór "Dla R." (dedykowany Radkowi Majdanowi, bramkarzowi Wisły Kraków, prywatnie mężowi wokalistki) i ich plany dotyczące posiadania dzieci.

- Mamy taki pomysł, by córkę nazwać Carmen, a syna Mauro lub Tristan. I właśnie w tej piosence jest odnośnik do tego pomysłu.

Doda pytana była także o wywoływane przez nią skandale.

- Nie robię wszystkiego, żeby szokować. Wychodzi mi to zupełnie naturalnie. Co za tym idzie, nie wychodzę z założenie, że skandal jest fundamentem sukcesu, aczkolwiek jest jego nieodłączną częścią.

Doda i zespół Virgin już w najbliższy w czwartek, 24 listopada, o godzinie 17.45 i 20., będą gośćmi programu "Bar Europa" w telewizji TV4.

Pełną relację z rozmowy z Dodą i Tomkiem Lubertem znajdziecie tutaj!

Na stronach INTERIA.PL możecie obejrzeć najnowsze zdjęcia Dody!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wokalistka | 'Gwiazdy' | dodaj | virgin | Dorota 'Doda' Rabczewska | urodzenia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje