Reklama

"Disco Weekend z Blondi": Zmarznięta Edyta Folwarska i gorąca Etna w bikini. Będzie morsowanie?

Choć za oknem zima, w najnowszym odcinku programu "Disco Weekend z Blondi" zrobi się gorąco! A to za sprawą Etny, która pokaże Edycie Folwarskiej, że mrozy jej nie straszne.

Edyta Folwarska i Maciej Smoliński prowadzą program "Disco Weekend z Blondi". W tle Adam Michejda i Etna

Morsowanie bez dwóch zdań jest nadal trendem 2021 roku. U jednych budzi uśmiech na twarzy i jest powodem do dowcipów, a dla innych to profesjonalny sport i sposób na budowanie odporności organizmu.

Reklama

W najbliższym odcinku "Disco Weekend z Blondi" w Polo TV (piątek, godz. 17) krew zamrozi się w żyłach artystów disco! Edyta Folwarska zostanie namówiona przez Macieja Smolińskiego do ekstremalnych wyczynów na "Dzikiej Plaży" w Gminie Nieporęt pod Warszawą.

Czy skusi się na lodowatą kąpiel i pokaże się w stroju kąpielowym na lodzie? Zdradzimy Wam, że na planie programu poleją się łzy! Instruktorem morsowania będzie dziennikarz i pisarz Adam Michejda, który jest autorem serii książek "Pilny na tropie" oraz od pięciu lat zdobywa doświadczenie jako mors.

Gwiazdą specjalna odcinka będzie Etna, która udowodni wszystkim, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych! Do tej pory widzieliśmy ją na wielkich scenach w dopracowanych stylizacjach i szalonych fryzurach, a teraz będziemy mieć okazję podejrzeć gwiazdę disco bez make-up, jedynie w stroju kąpielowym.

45-letnia obecnie Joanna Kaczanowska, występująca pod pseudonimem Etna, jest jedną z najpopularniejszych gwiazd disco polo.

Swoją karierę muzyczną rozpoczęła w roku 2002 wydając debiutancki album "Lawa". W 2009 roku została prowadzącą programu "Vipo - Disco Hity" na antenie Telewizji Silesia (TVS).

Największą popularnością cieszą się piosenki "Rolnik" (ponad 9,5 mln odsłon - zobacz!), "Maminsynek" (8,9 mln - zobacz!), "Misiak" (4,6 mln - sprawdź!), "Milioner" (3,7 mln - sprawdź!), "Niewolnica" (2,2 mln) i "Tylko z tobą" (1,9 mln). Do klipu "Dziadek" z 2009 r. Etna zaprosiła Bohdana Łazukę. Był to wówczas najdroższy teledysk w historii disco polo.

Kolejne odcinki "Disco Weekend z Blondi" w piątki o godzinie 17:00 w Polo TV.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Disco Weekend z Blondi | Edyta Folwarska | etna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje