Reklama

Reklama

Disco Polo Music z nowościami na wakacje

Co przygotowała stacja Disco Polo Music na zbliżające się wakacje?

Co przygotowała stacja Disco Polo Music na zbliżające się wakacje?
Marcin Kotyński prowadzi program "Disco Polo Life" /Disco Polo Music

Nowy program "Dedykacje na wakacje" (sobota, godz. 10:00) to nowość w stacji Disco Polo Music.

To wakacyjna muzyczna lista hitów, przeplatana pozdrowieniami i muzycznymi dedykacjami od fanów disco. Usłyszymy największe hity disco polo oraz piosenki, z którymi wiążą się miłe wspomnienia, wprowadzają w urlopowy, radosny i letni nastrój.

Premierowe kontynuacje

Disco Polo Life (środa-niedziela, godz. 17:00)

Ulubiony magazyn muzyczny widzów Disco Polo Music w nowej scenografii. Jak zwykle ekipa odwiedzi każde ważne wydarzenie w branży, pokaże disco polo od kuchni i codziennie zdradzi świeże ploteczki ze świata disco. A jakby tego było mało to Marcin Kotyński zaprezentuje mnóstwo przebojów i gorących nowości oraz disco debiuty.

Reklama

Top 10 lista przebojów (środa-niedziela, godz. 18:00)

Wojtek Kaczmarczyk zaprezentuje 10 topowych hitów, które skradły serca widzów w głosowaniu sms! Nowa oprawa graficzna, same hity i dobra energia to cechy które nadają charakteru tej codziennej liście przebojów.

Ponadto codziennie, na antenie Disco Polo Music pojawiają się różnorodne bloki muzyczne, w których każdy fan disco znajdzie coś dla siebie - kawałki wprawiające w nastrój na dobry początek dnia, przeboje weselne, hity, które podbiły listy przebojów, czy nowości, które za chwilę będą na ustach wszystkich. A w piątek i sobotę nie zabraknie również weekendowych wieczornych pasm imprezowych.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama