Reklama

Reklama

Disco Polo Music - jesień 2022. Kiedy start nowej ramówki?

1 października ruszy nowa jesienna ramówka w stacji Disco Polo Music. Co widzowie zobaczą na antenie jednej z najpopularniejszych muzycznych stacji w Polsce?

1 października ruszy nowa jesienna ramówka w stacji Disco Polo Music. Co widzowie zobaczą na antenie jednej z najpopularniejszych muzycznych stacji w Polsce?
Program "Disco polo 30 lat później" prowadzą Kasia Morawska i Marcin Kotyński /Disco Polo Music

W jesiennej ramówce stacja Disco Polo Music przygotowała dla swoich widzów premierowe odcinki kontynuacji programów, cieszących się ogromnym zainteresowaniem widzów.

Disco Polo 30 lat później - niedziela godz. 10.00 (od 2 października)

To będzie druga seria programu w którym widzowie zostaną zabrani w podróż po trzech dekadach nurtu disco polo. Oprócz najnowszych klipów i największych przebojów, w każdym odcinku będzie można zobaczyć występ gwiazdy. W studiu pojawią się m.in.: Marcin Siegieńczuk z synem Nikodemem, Kamil Kossakowski z Discoboys, Long&Junior, Jerzy Ślubowski oraz Leszek Nowakowski z zespołu Fanatic, Joker, Przemek i Mateusz z zespołu Malibu. Wśród poruszanych tematów będą m.in. małżeństwa w branży disco polo, przyjaźń między zespołami, pasje gwiazd a także różnice między młodym a nieco starszym pokoleniem zespołów nurtu disco polo. Program poprowadzą Kasia Morawska i Marcin Kotyński.

Reklama

Łączy nas muzyka - niedziela godz. 13.00 (od 2 października)

Tym razem Kasia Morawska w czwartym sezonie programu zabierze widzów w podróż na wieś. Zalipie i kolorowe domy, Kraina Otwartych Okiennic na Podlasiu czy przepiękne sady pełne kwitnących jabłoni na Mazowszu. Łączy nas muzyka to też muzyczna podróż po Polsce. Gośćmi programu będą m.in.: Iness, Krystian Pudzianowski, młody rolnik-youtuber Krzysztof Gorzelańczyk, pszczelarz z Dolnego Śląska, hodowca alpak z Zakrzowa czy sadownicy ze Skrzynna.

Nie ma cwaniaka na disco-polaka - sobota godz. 13.00 (od 1 października)

Gwiazdy disco polo stawiają czoła wyzwaniom, jakie przygotował dla nich prowadzący Wojtek Kaczmarczyk. Konkurencje, z jakimi przyjdzie im się zmierzyć będą czasem zabawne, czasem łatwe, a czasem ekstremalne. Dzień spędzony na wsi, produkcja lizaków, gotowanie z przepisów w obcym języku, malowanie obrazu węglem to tylko niektóre zadania, jakim stawiają czoła bohaterowie programu, którymi w tej serii będą m.in.: Focus, Camasutra, Jorrgus, Bqll, Skaner, Iness, Dejw czy Extazy.

Disco Polo Life - codziennie o godz. 17:00

Ulubiony magazyn muzyczny widzów Disco Polo Music. Jak zwykle będziemy na każdym ważnym wydarzeniu w branży, pokażemy disco polo od kuchni i codziennie zdradzimy świeże ploteczki ze świata disco. A jakby tego było mało, to Marcin Kotyński zaprezentuje mnóstwo przebojów i gorących nowości.

Top 10 lista przebojów - codziennie o godz. 18:00

Wojtek Kaczmarczyk prezentuje 10 topowych hitów, które skradły serca widzów w głosowaniu sms.

Disco gramy - codziennie o godz. 9:00

Program pełen rozrywki i wyjątkowy prowadzący - Robert "Mykee" Jarek. W każdym odcinku sonda uliczna, a także "Nasz Typ", czyli najlepsze piosenki wybrane przez redakcję Disco Polo Music. Nie zabraknie również rozmów z gwiazdami o muzyce disco, spotkań z zespołami, wizyt na planach teledysków i koncertów, ciekawostek i plotek z mediów społecznościowych.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy