Reklama

Destiny's Child powrócą? Beyonce planuje wskrzesić zespół

Jeden z najsłynniejszych girlsbandów - Destiny's Child - planuje reaktywację. Z nieoficjalnych doniesień wynika, że Beyonce, Kelly i Michelle zainspirowane wielkim powrotem i sukcesem trasy Spice Girls, postanowiły wskrzesić tworzoną przed laty grupę.

Według nieoficjalnych doniesień, grupa Destiny's Child planuje reaktywację

Istnieje duża szansa, że fani popularnego girlsbandu Destiny's Child będą mogli posłuchać raz jeszcze na żywo nie tylko największych hitów Beyoncé, Kelly Rowland i Michelle Williams, ale też nowego materiału.

Reklama

Ta popularna i uznana grupa R&B istniała do 2006 roku i ma na swoim koncie cztery studyjne albumy. Wokalistki rozeszły się w swoje strony, stawiając na kariery solowe. Największy sukces osiągnęła Beyonce i to właśnie ona, jako pierwsza, zaczęła podobno myśleć o wskrzeszeniu girlsbandu.

Jak podały amerykańskie plotkarskie media: "Bey widziała sukces trasy Spice Girls i chce to powtórzyć – ale na znacznie większą skalę".

Osoba z otoczenia grupy miała zdradzić, że "Beyoncé spotyka się z Kelly i Michelle i razem dyskutują, co mogą zrobić. Wszystko jest jeszcze we wczesnym stadium, ale chcą nagrać nową muzykę i umieścić ją obok swoich największych hitów. Następnie chcą zorganizować trasę, która będzie na tyle krótka, aby zmieściła się w ich harmonogramach, ale na tyle duża, aby wszyscy ich fani byli usatysfakcjonowani".

Panie, oprócz trasy po Stanach Zjednoczonych myślą podobno także o odwiedzeniu Europy.

Przypomnijmy też, że nie tak dawno ojciec Beyoncé, Matthew Knowles, podzielił się na swoim Instagramie informacją, że powstanie musical o grupie Destiny's Child. Ma on być prezentowany na Broadwayu, a towarzyszyć ma mu światowa trasa.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: beyonce | Destiny's Child

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje