Reklama

Demi Lovato we łzach. Sześć lat trzeźwości

DJ Khaled i Kehlani zaskoczyli Demi Lovato, pojawiając się gościnnie na scenie w Nowym Jorku. W ten sposób razem z nią uczcili szóstą rocznicę życia w trzeźwości amerykańskiej wokalistki.

Demi Lovato podczas trasy "Tell Me You Love Me"

Demi Lovato, ma za sobą wiele traumatycznych doświadczeń (zaburzenia odżywiania, choroba afektywna dwubiegunowa, uzależnienie od alkoholu i narkotyków), o których nie wstydzi się opowiadać.

Reklama

"Oficjalnie właśnie ukończyłam sześć lat w trzeźwości. Jestem ogromnie wdzięczna za kolejny rok radości, zdrowia i szczęścia. To JEST możliwe" - napisała na Twitterze wokalistka.

Obecnie Demi koncertuje w USA, a na trasie towarzyszą jej DJ Khaled i wokalistka Kehlani. To właśnie oni niespodziewanie pojawili się na scenie w Nowym Jorku, by wesprzeć Lovato i pogratulować jej życiowego osiągnięcia.

"Znalazłaś pogodę ducha i teraz słońce świeci ci już na zawsze" - powiedział do wokalistki DJ Khaled.

"Jestem z ciebie ogromnie dumna i zaszczycona, że mogę cię znać" - dodała Kehlani.

Poruszona wsparciem przyjaciół i aplauzem publiczności Lovato przypomniała swoją drogę do trzeźwości.

Sprawdź tekst utworu "Tell Me You Love Me" w serwisie Teksciory.pl

"Sześć lat temu piłam wódkę z butelki po Sprite o dziewiątej wieczorem. Pamiętam, że wtedy pomyślałam, że to wcale nie jest fajne, że stałam się taka, jak mój tata" - skomentowała Demi.

"Wtedy powiedziałam sobie, że coś się musi zmienić, że muszę wytrzeźwieć. Dlatego mówię o tym otwarcie, bo wiem, że dziś są tu ludzie, którzy potrzebują poprosić o pomoc. Chciałabym, żeby wiedzieli, że to jest w porządku" - mówi.

"Zdrowie psychiczne to coś, o czym powinniśmy rozmawiać i przestać to stygmatyzować" - podkreślała w emocjonalnej przemowie Lovato.


Dowiedz się więcej na temat: Demi Lovato

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje