Reklama

Reklama

Dawid Podsiadło przerabia T.Love ("Bóg")

Ponad pół miliona wyświetleń na Facebooku ma już wersja utworu "Bóg" z repertuaru T.Love, którą przygotował Dawid Podsiadło.

Ponad pół miliona wyświetleń na Facebooku ma już wersja utworu "Bóg" z repertuaru T.Love, którą przygotował Dawid Podsiadło.
Dawid Podsiadło przerobił przebój grupy T.Love /fot. Dominik Zachariasz /Reporter

To kolejna odsłona akcji T.Cover, która ma na celu pokazać, że zespół odcisnął piętno na muzyce w Polsce. W ostatnim tygodniu każdego miesiąca na facebookowym profilu T.Love prezentowany jest cover wraz z obrazkiem.

W sumie 12 artystów na 12 miesięcy jubileuszowego roku zespołu świętującego swoje 35-lecie.

Poznaliśmy już wersje przygotowane przez Miuosha, Pidżamę Porno, Tego Typa Mesa, Organka oraz Fisza i Emade. Kolejnym wykonawcą został Dawid Podsiadło.

"Czuję się bardzo sympatycznie, że i ja zostałem zaproszony do tego wyjątkowego grona i mogłem nagrać coś od siebie. Oddaje w Wasze uszy naszą wersję utworu 'Bóg' którą wewnętrznie nazwaliśmy 'T.Loves Iceand', bo obrazki które zobaczycie powstały w czasie mojej niedawnej podróży na tę piękną wyspę lodu" - napisał na Facebooku Dawid Podsiadło, który wraz z Olkiem Świerkotem współtworzył muzykę do nowej wersji nagrania.

Reklama

"Dziękuję za szalony odbiór akcji T.Cover. Pobiliście chyba wszystkie rekordy pod względem miłych słów na temat tego kawałka i klipu, udostępnień, komentarzy, zasięgów itd. Jestem zaszczycony i wzruszony. Poważnie. Nigdy bym nie spodziewał się tak potężnej reakcji. My tu sobie na wyjeździe zrobiliśmy obrazy do utworu, na spokojnie, staraliśmy się uchwycić naturalne piękno nienaturalnie oszałamiającej Islandii, a Wasze reakcje są tak ogromne jakbyśmy tworzyli superprodukcję za siedemnaście milionów dolarów kanadyjskich" - dodał w kolejnym poście.

"A więc w skrócie - jesteście niesamowici i dziękuję Wam OGROMNIE za tak pozytywny odbiór tego utworu. Dla mnie to zaszczyt, że mogłem dotknąć tego numeru i przepuścić go przez swój układ krwionośny (wydaje mi się, że brzmi to ładnie poetycko, ale jak przeczytałem na głos to takie patetyczne znowu, nie wiem, zostawię)" - podkreśla Podsiadło.Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL