Reklama

David Guetta na Euro 2016 ("This Ones For You!")

David Guetta, najsłynniejszy obecnie DJ na świecie, nagrał hymn na zbliżające się piłkarskie mistrzostwa Euro 2016 we Francji.

David Guetta stworzył hymn na Euro 2016

Organizująca turniej UEFA, zdecydowała jesienią 2015 roku, że hymn oraz oprawę muzyczną piłkarskich mistrzostw Europy w 2016 roku, które odbędą się we Francji, napisze właśnie David Guetta. Skomponuje również krótkie przerywniki dźwiękowe oraz muzykę, która pojawi się podczas różnych przekazów z mistrzostw.

Reklama

Kompozycje także wyprodukuje, zaś hymn "This Ones For You!" wykona na żywo podczas ceremonii otwarcia imprezy, 10 czerwca na Stade de France w Paryżu, a także na zakończenie turnieju kilka tygodni później.

To didżej wpadł na pomysł, aby w nagraniu wzięło udział milion fanów piłki nożnej, za pośrednictwem specjalnej aplikacji, przygotowanej na zamówienie UEFA. Cel niedawno udało się osiągnąć. Obecnie David miksuje nagrania, a piosenkę "This One's For You!" poznamy już w maju.

"Dziękuję milionowi, który nagrywał razem ze mną. Takiej kolaboracji jeszcze nigdy nie było. Chciałem zrobić coś wyjątkowego i umieścić fanów w centrum piosenki na Euro 2016. Nie sądziłem, że milion osób odpowie na moje zaproszenie. Nie tylko, że fani z całego świata odpowiedzieli na moje zaproszenie, to jeszcze udzielili mi niesamowitego wsparcia. Teraz pozostaje mi jedynie dokończyć nagranie" - mówił szczęśliwy David Guetta.

Didżej wykona piosenkę również na specjalnym, darmowym koncercie, który odbędzie się 9 czerwca na paryskich Polach Marsowych, tuż przy Wieży Eiffla.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: David Guetta | Euro 2016

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje