Daria Zawiałow znowu zakochana. Pokazała nowego partnera

O życiu osobistym wokalistki mówi się w mediach tak często, jak jej nowych utworach. Daria Zawiałow, która jakiś czas temu rozstała się z Rubensem, pokazała właśnie zdjęcie z tajemniczym mężczyzną. Wiadomo, kim jest!

Daria Zawiałow
Daria ZawiałowWojciech Olkusnik/East NewsEast News

Daria Zawiałow ma za sobą bardzo intensywny rok. W październiku ukazała się "Dziewczyna Pop", którą wokalistka promuje trasą koncertową po całej Polsce. Niedawno jako druga polska artystka nagrała utwory w ramach Spotify Singles, a do współpracy zaprosiła Alberta Hammonda Jra z grupy The Strokes.

Ubiegły rok dla gwiazdy był czasem także bolesny. Podsumowując go w mediach społecznościowych pisała o nim "szczęście w nieszczęściu". "2023 rok na wielu płaszczyznach był najlepszym rokiem mojego życia. Na kilku innych, był tym najgorszym i najtrudniejszym" - pisała.

Daria Zawiałow: Nigdy nie czułam się lepiej z samą sobąINTERIA.PL

Daria Zawiałow znowu zakochana. Pokazała nowego partnera

Przypomnijmy, że wokalistka w latach 2016-2022 była żoną Tomasza Kaczmarka z zespołu Cała Góra BarwinkówOkazało się, że kolejny związek gwiazdy, która od 2022 roku spotykała się z wieloletnim gitarzystą swojego zespołu - Piotrem "Rubensem" Rubikiem - przeszedł do historii.

Ostatnio Zawiałow pochwaliła się zdjęciami z pobytu w Amsterdamie. Na zdjęciach oznaczała tajemniczego mężczyznę, Mateusza. Okazuje się, że jest nim reżyser wielu klipów, m.in. tego do utworu "Za krótki sen".

Na jednej z fotografii wokalistka wtula się w Mateusza Dziekońskiego. Na oficjalnej stronie internetowej mężczyzny możemy przeczytać, że jest "jednym z najbardziej aktywnych twórców młodego pokolenia". Staje za kamerą reklam, teledysków, a także filmów (ostatnio m.in. serialu "Forst").

Fani Darii Zawiałow sądzą, że to wystarczające potwierdzenie nowego związku idolki. Sama piosenkarka jednak tego nie skomentowała.

Daria Zawiałow pokazała fanom nowego partnera
Daria Zawiałow pokazała fanom nowego partnerainstagram.com/zavialovd/materiał zewnętrzny
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}