Reklama

Reklama

"Czym chata bogata": Krystian Pudzianowski (Pudzian Band) pokazał swój dom!

Jak mieszka brat Mariusza Pudzianowskiego? Zobacz fragmenty programu Disco Polo Music "Czym chata bogata - tak mieszkają gwiazdy disco polo"!

Dom Krystiana Pudzianowskiego

W programie "Czym chata bogata", najsłynniejsze gwiazdy disco polo pokazują, jak mieszkają! W programie możemy zobaczyć przede wszystkim, jak wyglądają domy wielkich gwiazd. Dostajemy też wgląd do tego, jaki wystrój lubią gwiazdy, co kryją ich garderoby. Wokaliści często pokazują to, co dla nich najcenniejsze. W najnowszym odcinku zobaczyliśmy Krystiana Pudzianowskiego z Pudzian Band (sprawdź)!

Krystian Pudzianowski w programie "Czym chata bogata" - gdzie i kiedy oglądać?

Prowadzący program Marcin Kotyński tym razem odwiedził Białą Rawską, aby zwiedzić ogromną posiadłość lidera Pudzian Band, której częścią jest także spory sad. Już przy powitaniu prowadzący zdradził, że po drodze poczęstował się jednym jabłkiem. Mina Pudzianowskiego nie była zachwycona.

Reklama

"Uuu... Kochany, no nie wiem... Nie wiem czy teraz będzie równowaga, bo wszystkie są policzone..." - powiedział w pierwszej chwili niepokojąc Kotyńskiego.

"Nie no, spokojnie. U nas jabłek jak u ruskich rakiet!" - dodał po chwili.

Oglądaj w Disco Polo Music w każdą sobotę o godz. 14!

Krystian Pudzianowski (Pudzian Band) - kim jest?

Krystian Pudzianowski to młodszy brat Mariusza Pudzianowskiego, z którym razem stworzyli Pudzian Band. Słynny "Pudzian" czasem pojawiał się na koncertach u boku brata. 

Do największych przebojów Pudzian Band należą piosenki "Cała sala" (4,1 mln odsłon), "Tylko tobie dam" (3,6 mln - zobacz!), "Ta dziewczyna to szaleństwo" (2,2 mln - zobacz!) i "Całuj mnie do rana" (2,1 mln - zobacz!). 

We wrześniu grupa razem z formacją Zbóje wypuściła utwór "Dziewczyno z gór".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje