Reklama

Córka perkusisty Red Hot Chili Peppers wystąpiła w "Idolu"

Córka perkusisty Red Hot Chili Peppers, Chada Smitha, wystąpiła w amerykańskiej wersji Idola. Ava Maybee poruszyła jurorów swoim wykonaniem przeboju Lionela Ritchie.

Córka perkusisty Red Hot Chili Peppers, Chada Smitha, wystąpiła w amerykańskiej wersji Idola. Ava Maybee poruszyła jurorów swoim wykonaniem przeboju Lionela Ritchie.
Córka Chada Smitha w Idolu /Daniel Knighton /Getty Images

Zakończyły się przesłuchania do 20. edycji "American Idol". W programie, wśród uczestników pojawiła się Ava Maybee, czyli córka perkusisty Red Hot Chili Peppers, Chada Smitha.

Co ciekawe, 20-letnia Ava nie wymieniła nazwiska swojego sławnego ojca podczas przesłuchania. Prawdopodobnie dlatego, że Peppersi nigdy nie byli wielkimi fanami tego typu programów i nigdy nie udzielili im licencji na swoje piosenki. 

Kiedy Lionel Richie dał Avie entuzjastyczne "Tak!" po usłyszeniu utworu "Lately" Steviego Wondera w jej wykonaniu, powiedział: "Postąpimy wbrew twojej rodzinie". Mogło być też tak, że producenci usunęli wszelkie wzmianki o pochodzeniu wokalistki. 

Reklama

Chad Smith mimo wszystko wspiera karierę córki - w przeszłości z dumą promował jej muzykę wśród setek tysięcy swoich obserwatorów w social mediach.

Red Hot Chili Peppers - "Unlimited Love". Kiedy premiera płyty?

Fani Red Hot Chili Peppers odliczają już dni do premiery płyty "Unlimited Love", która ukaże się 1 kwietnia na CD, winylu oraz kasecie magnetofonowej. Album wyprodukował Rick Rubin, stały współpracownik grupy, a do zespołu wrócił John Frusciante, nazywany najlepszym gitarzystą zespołu.

"Naszym jedynym celem jest zagubienie się w muzyce. Spędziliśmy tysiące godzin, kolektywnie i indywidualnie, doskonaląc nasze rzemiosło i pokazując się sobie nawzajem, aby stworzyć najlepszy album, jaki mogliśmy" - piszą muzycy.

Album promują single "Black Summer" i "Poster Child".

Sprawdź tekst piosenki "Black Summer" w serwisie Tekściory!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Red Hot Chili Peppers | Chad Smith
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy