Reklama

Reklama

Christina Aguilera: Siła latynoskich korzeni. Posłuchaj piosenki "Santo"!

Po długim oczekiwaniu, nagrodzona wieloma Grammy i Latin Grammy Christina Aguilera świętuje dziś premierę swojej hiszpańskojęzycznej EP-ki "La Fuerza" (Siła) z nowym gorącym utworem "Santo" z udziałem Ozuny.

Christina Aguilera wydała nową EP-kę

W trzecim singlu z "La Fuerza" wielokrotnie nagradzane gwiazdy z pełną mocą wnoszą swoje niezrównane wokale, podczas gdy latynoskie rytmy tworzą natychmiastowy hit. W pisaniu utworu Christinie i Ozunie towarzyszyli Dallas K, Gale i Josh Barrios, a produkcją zajęli się Rafa Arcaute, Federico Vindver, Dallas K i współproducent Afo Verde.

Christina Aguilera powraca z nową muzyką

Wraz z premierą pojawia się zupełnie nowy klip, nakręcony w Las Vegas kilka miesięcy temu w reżyserii Nuno. Zgodnie z trendem legendarnych teledysków Aguilery, teledysk do "Santo" jest wizualnie oszałamiający i zmysłowy, a także kontynuuje historię, którą rozpoczęły jej ostatnie hiszpańskie hity "Pa Mis Muchachas" i "Somos Nada". Aguilera ogłosiła nadejście swojej pierwszej od 20 lat EP-ki w języku hiszpańskim zaledwie dzień po pierwszym wydawnictwie z nowej ery.

Reklama

Nagranie EP-ki wywarło znaczący wpływ na kultową gwiazdę. Inspirowana jej ekwadorskimi korzeniami muzyka sprawiła, że zakochała się w niej na nowo. Częścią tego dzieła sztuki jest sześć znakomitych piosenek, które zawierają najlepsze różnorodne latynoskie dźwięki z jednym wspólnym mianownikiem: siłą.

"Chcę, aby moi fani czuli się wzmocnieni i wolni, kiedy będą słuchać tej muzyki. Oczywiście chcę wydobyć z mojej muzyki także inne emocje i uczucia, takie jak bycie seksowną i energiczną - ale w gruncie rzeczy naciskam na płynące z niej poczucie wzmocnienia", powiedziała Aguilera w niedawnym wywiadzie dla magazynu Ocean Drive.

Sprawdź tekst do utworu "Santo" w serwisie Tekściory.pl

Aguilera pracowała z utalentowanymi i uznanymi artystami, autorami piosenek, muzykami i producentami nad swoim drugim hiszpańskim wydawnictwem, czyniąc EP-kę nowym otwarciem w karierze wokalistki. 

Artystka zapowiada, że wkrótce możemy się spodziewać kolejnych niespodzianek!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy