Reklama

Reklama

Christina Aguilera powraca. Będzie nowa płyta! Kiedy premiera?

Uzdolniona wokalistka wydała swój ostatni album w 2018 roku. Najprawdopodobniej już wkrótce usłyszymy premierowe utwory Christiny Aguilery. Gwiazda miała nad nimi pracować podczas lockdownu.

Christina Aguilera wyda nową muzykę

Podczas pandemicznych lockdownów Christina Aguilera nie marnowała czasu. Spędzała wiele czasu w studiu, dzięki czemu nagrała wiele premierowych utworów. Według nowych informacji są to piosenki hiszpańskojęzyczne, a gwiazda ma ich na tyle dużo, że już wkrótce zacznie je wydawać w formie EP-ek. Na trackliście każdej znajdzie się w sumie sześć piosenek.

Nowa muzyka może pojawić się jeszcze w tym roku. Będzie to jej pierwszy obcojęzyczny album od czasu "Mi Reflejo (My Reflection)" z 2000 roku.

Christina Aguilera powraca z nową muzyką

To nie wszystko, co zapowiada wokalistka. W przyszłym roku chce dodatkowo wydać te wszystkie utwory, które nie znalazły się na EP-kach.  "Było tak dużo materiału, że będziemy go wydawać przez cały przyszły rok, po sześć piosenek co kilka miesięcy" - powiedziała Aguilera w rozmowie z ABC Audio. 

Reklama

"Jestem naprawdę podekscytowana wydaniem tej muzyki w inny sposób.. i zabraniem was w tę niesamowitą podróż.. To jest efekt mojej pracy z miłości do części mnie i części mojej kultury, która jest dla mnie tak ważna, a która nie zawsze jest wydobywana w mojej angielskiej muzyce" - zaznaczyła wokalistka tłumacząc decyzję o nagraniu płyty po hiszpańsku.

Ostatnio Christina Aguilera zaśpiewała motyw przewodni do najnowszego filmu animowanego "Rodzina Addamsów 2"

Dyskografię Aguilery zamyka album "Liberation" z 2018 roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Christina Aguilera

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje