Reklama

Chrissy Teigen podbiła sieć. Wszystko przez magazyn "Time"

Chrissy Teigen znalazła się w tym roku w zestawieniu 100 najbardziej wpływowych osób magazynu "Time". Jednak nie otrzymała własnej okładki magazynu. Dlatego też zaprosiła fanów do zabawy w jej tworzenie. Efekt przerósł najśmielsze oczekiwania celebrytki.

Chrissy Teigen wie, jak zwrócić na siebie uwagę

Wśród 100 najbardziej wpływowych osób w tym roku pojawili się m.in.: Dwayne Johnson, Taylor Swift, Lady Gaga, Tiffany Haddish, Cardi B, Trevor Noah, Ryan Coogler, Guillermo Del Toro, Jimmy Kimmel, John Krasinski, Donald Trump, Książę Harry, Sadiq Khan i Justin Trudeau.

Reklama

W setce "Time'a" znalazło się też miejsce dla Chrissy Teigen, modelki, prezenterki telewizyjnej oraz żony Johna Legenda. Celebrytka, która w ostatnim czasie zdecydowanie postawiła na rozwój umiejętności kulinarnych, została umieszczona w kategorii Pionierzy.

"[Chrissy] może i jest super modelką, ale przez całe życie lubiła jeść. Nie wstydzi się tego, ani niczego innego. Jest uparta i za to ją kocham. Ale najmocniej kocham ją za to, że ciągle jest sobą. Może być czarująca i elegancka, ale jest też niezwykle przystępna i ciepła. A przede wszystkim jest dumną matką i niezwykle wspierającą żoną" - argumentował wybór Teigen Eric Riper z restauracji Le Bernardin.

"Jej książki kucharskie są stworzone dla ludzi, aby gotowali w domach. Te przepisy chce się odtwarzać w kółko" - dodał.

Modelka w przeciwieństwie do innych gwiazd nie doczekała się jednak własnej okładki magazynu. Z tej okazji napisała do użytkowników Twittera, aby ci stworzyli ją sami.

"Czy ktoś może wkleić mnie na okładkę. Nie mam własnej, więc możecie sobie poużywać" - stwierdziła.

Na odzew nie trzeba było długo czekać. Post otrzymał ponad 20 tys. polubień i ponad 100 komentarzy, w jej fani zaczęli przerabiać okładki "Time".

Oto kilka przykładów:

Przy okazji wybór Teigen zakwestionowała dziennikarka Fox News Laura Ingraham, co spotkało się z natychmiastową reakcją modelki.

"Kiedy przyjdzie czas i stworzycie swoją listę 100 najbardziej wpływowych białych suprematów, obiecuję, że nie będę kwestionować waszych wyborów" - stwierdziła.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Chrissy Teigen | John Legend

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje