Reklama

Reklama

Chory na raka synek Michaela Buble spędzi święta w domu

Lekarze wyrazili zgodę, by 3-letni synek Michaela Buble, Noah, spędził święta Bożego Narodzenia z rodziną w domu w Los Angeles. Chłopczyk choruje na raka wątroby.

Lekarze wyrazili zgodę, by 3-letni synek Michaela Buble, Noah, spędził święta Bożego Narodzenia z rodziną w domu w Los Angeles. Chłopczyk choruje na raka wątroby.
Michael Buble i Louisana Lopilato w kwietniu 2016 r. /RS Fotos/The Grosby Group /East News

4 listopada Michael Buble i jego żona Luisana Lopilato potwierdzili spekulacje, że ich 3-letni synek Noah choruje na nowotwór. We wcześniejszych doniesieniach mediów informowano, że lekarze początkowo podejrzewali u Noah świnkę. Po szeregu badań okazało się, że chłopiec jest chory na raka wątroby.

"Jesteśmy zdruzgotani ostatnią diagnozą nowotworu u naszego starszego synka Noah, który poddany jest obecnie leczeniu w Stanach Zjednoczonych" - czytamy w specjalnym oświadczeniu, które wokalista opublikował na swoim profilu na Facebooku.

Reklama

Było to jedyne oficjalne oświadczenie ze strony wokalisty, który poprosił o uszanowanie prywatności jego rodziny. Siostra Louisany, Daniela, nazwała swojego bratanka "wojownikiem".

Brytyjski "Daily Mirror" ujawnił, że przebywający w szpitalu w Los Angeles Noah na święta zostanie wypuszczony do rodzinnego domu w tym mieście. Chłopcu towarzyszy także babcia ze strony mamy, Beatriz, do której wkrótce dołączą jej mąż Eduardo oraz Dario, brat Louisany.

Pod koniec grudnia Noah ma przejść operację wycięcia części nowotworu.

12 grudnia Buble miał wystąpić podczas gali BBC Music Awards, ale odwołał swój udział w tej ceremonii. Jego decyzja spotkała się ze zrozumieniem stacji. "Wysyłamy Michaelowi i jego rodzinie nasze najlepsze życzenia" - powiedział dyrektor BBC Music Bob Shennan.

Piosenkarz do odwołania zawiesił również swoją działalność muzyczną. Przyjaciele Kanadyjczyka są zdania, że wróci on do śpiewania dopiero, gdy jego dziecko wyzdrowieje.

Buble ma być także prowadzącym Brit Awards (22 lutego 2017 r.) i Juno Awards (2 kwietnia 2017 r.). Na razie nie zapadły jeszcze decyzje, czy Kanadyjczyk da radę się tam pojawić.

Michael Buble i Luisana Lopilato oprócz Noah mają jeszcze dziewięciomiesięcznego synka Eliasa.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy