Reklama

Reklama

Chillu z Raggafaya pobity. Sprawę zbada policja

Wokalista zespołu Raggafaya postanowił zgłosić sprawę pobicia do prokuratury. Sprawę obecnie bada policja.

Wokalista zespołu Raggafaya postanowił zgłosić sprawę pobicia do prokuratury. Sprawę obecnie bada policja.
Chillu zgłosił sprawę pobicia na policję /oficjalna strona wykonawcy

"Złożyłem zeznania i liczę na to że żyjemy w państwie prawa, a sprawa znajdzie swój finał w sądzie i sprawcy zostaną ukarani adekwatnie do swoich czynów" - napisał na swoim Facebooku Chillu, czyli Nataniel Marsal Cabitango.

Ponadto artysta postanowił podzielić się dokładnym przebiegiem zdarzeń na Facebooku (pisownia oryginalna):

"Pewnej nocy w Szczecinie wracając z próby mój znajomy chciał zatrzymać się w sklepie, ja zostałem na zewnątrz. Niedaleko stała grupa 6-7osób, zaczęła rzucać, chyba wystarczy powiedzieć, że niemiłe hasła w moim kierunku. Normalni ludzie, trochę pijani. Powiedziałem im, że chyba nie ma problemu, bo ja jestem z Polski. Nie dogadaliśmy się, zaczęła się bójka, broniłem się, ale w końcu poległem, podnosząc się dostałem czymś zza pleców i doszło do złamania szczęki. Kiedy znajomy wychodził ze sklepu i chciał się za mną wstawić tez oberwał, na dodatek sprawcy stłukli mu flaszkę. Kiedy się zmęczyli poszli w swoją stronę, a my w swoją. Parę dni później po zrobieniu zdjęcia rtg okazało się, że to faktycznie złamanie i niezbędna jest operacja, na która czekałem do niedawna. Dzień po wyjściu pojechałem grać koncerty."

Reklama

Chillu o pobiciu:

"Bardzo mnie dziwi to jak media na siłę próbują zrobić ze mnie ofiarę nietolerancji w Polsce, a przecież takie zdarzenia mają miejsce wszędzie. Wolę być kojarzony z muzyką, a nie incydentem. Osobiście uważam że Polska to tolerancyjny kraj, a przez takie epizody na pewno nie zmienię zdania. Od dawna jeździmy z zespołem w rożne miejsca w kraju i poznajemy świetnych ludzi." - napisał Chillu.

Raggafaya w swojej twórczości łączy reggae, dancehall, ragga, rock i hip hop. Zespół ma na koncie m.in. trzy studyjne płyty, występy i nagrody na największych festiwalach (Przystanek Woodstock, Jarocin, Ostróda Reggae Festival, Reggae Na Piaskach) i udział w finale drugiej edycji "Must Be The Music".

Zobacz klip "Na prezydenta":

Sprawdź tekst utworu "Na prezydenta" na Teksciory.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL