Reklama

Reklama

Charli XCX: Na kacu w programie na żywo

Charli XCX przyznała się, że omal nie zwymiotowała w trakcie jednego z programów telewizyjnych emitowanych na żywo. Wokalistka dzień wcześniej imprezowała i zaprezentowała się przed widzami na kacu.

Charli XCX miała poważne problemy w jednym z programów telewizyjnych

W rozmowie z "Daily Star" Charli XCX przyznała, że niedawno uświadomiła sobie, że zbyt dużo imprezuje. Wokalistka postanowiła nieco zmienić swój tryb życia po tym, jak w programie na żywo była bliska zwymiotowania.

"Prawie zwymiotowałam w telewizji. To był program kulinarny. Zrobili mi naleśnika i koktajl śniadaniowy" - przyznała wokalistka, dodając, że gdy go zjadła, zrobiło jej się niedobrze.

"Wtedy pomyślałam 'Może powinnam zrobić sobie przerwę od imprezowania'" - zdradziła Charli XCX.  

W 2017 roku Brytyjka zamierza nieco zmienić swój tryb życia. Zbyt częste balowanie niepokoiło również szefów wytwórni Charli. Również oni zasugerowali wokalistce zmiany oraz inny sposób prowadzenia swoich mediów społecznościowych.

Reklama

"Miałam spotkanie z wytwórnią, na którym kazali mi wrzucać co wtorek zdjęcie mnie i mojego psa, abym wyglądała na bardziej przyjazną" - narzekała Brytyjka.

Obecnie Charli XCX rozpoczęła promocję trzeciego albumu. Pierwszy singel "After The Afterparty" pojawił się w sieci w 2016 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy