Reklama

Reklama

Chada w szpitalu. "Trzymajcie kciuki za Tomka"

Raper Chada trafił do szpitala, poinformował menedżment opiekujący się jego oficjalnym profilem na Facebooku. Na razie nie ujawniono, co dolega wykonawcy.

Raper Chada trafił do szpitala, poinformował menedżment opiekujący się jego oficjalnym profilem na Facebooku. Na razie nie ujawniono, co dolega wykonawcy.
Chada w klipie "Szukajcie aż znajdziecie" /

Przypomnijmy, że w sierpniu tego roku Tomasz Chada opuścił zakład karny po kilkuletniej odsiadce (trafił tam w 2012 roku za napaść i pobicie, w innej sprawie skazano go dodatkowo na dwa lata za kradzież i posługiwanie się dokumentami innej osoby). Dodajmy, że Chada był również poszukiwany listem gończym, gdyż pod koniec 2013 roku nie stawił się w więzieniu z przepustki (ostatecznie ujęto go w 2015 roku).

"Pragnę poprawić humor wszystkim tym, którzy czekali na moje wyjście z więzienia. Jestem!" - napisał zaraz po wyjściu na wolność raper, zamieszczając również zdjęcie sprzed więzienia.

Reklama

W kolejnych dniach Chada na swoim Facebooku publikował zdjęcia z siłowni oraz ze studia nagraniowego. Raper potwierdził, że nowa płyta powstała już w 70 procentach. Producentem albumu został RX. Materiał powstawał w studiu wytwórni 3/4 UDGS.

W niedzielę, 17 września, na profilu Chady pojawiło się zdjęcie rapera na łóżku szpitalnym, na którym widać, że jest podłączony do aparatury medycznej.

"Co tu dużo gadać... Po prostu trzymajcie kciuki tak samo mocno jak Tomek trzyma za Was!" - czytamy w opisie fotografii (pisownia oryginalna).

Pod zdjęciem pojawiło się kilkaset komentarzy. Wielu fanów rapera dopytywało się, dlaczego Chada trafił do szpitala. W tej sprawie menedżment artysty na razie milczy. Głos w sprawie zabrał natomiast RX (pisownia oryginalna):

"Ciężka sprawa, chwilowo obiecałem jego bliskim, że dla jego dobra szczegóły zachowam dla siebie. Jak tylko będę mógł powiedzieć coś więcej, to poinformuje. Żyć żyje, także tragedii nie ma, ale stan był bardzo kiepski. Czeka go długi powrót do zdrowia. Trzymajcie kciuki" - czytamy w jednym z komentarzy na Facebooku producenta.

W końcu zamieszanie skomentował również sam Chada, publikując zdjęcie szpitalnego posiłku (pisownia oryginalna):

"Taka k"@&'a dieta! #po dniach chudych są dni tłuste! #dzięki za wsparcie #kiedy to się w końcu skończy?"- czytamy na jego Instagramie.

Dyskografię Chady zamyka wydana ze Zbukiem i Bezczelem płyta "Kontrabanda: brat bratu bratem" z 2015 roku.

Sprawdź tekst utworu "Żyć aż do bólu" w serwisie Teksciory.pl!

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL