Reklama

Celine Dion: Nigdy nie znajdę takiej miłości jak Rene

Celine Dion podczas najnowszego wywiadu wyznała, że nie znajdzie już takiej miłości, jaka łączyła ją ze zmarłym mężem René Angélilem - najważniejszym mężczyzną w jej życiu.

Celine Dion opowiedziała o miłości swojego życia

Celine Dion w jednym z najnowszych wywiadów powiedziała, że nadal uważa się za "najszczęśliwszą kobietę na świecie" ponieważ spotkała na swojej drodze mężczyznę życia - zmarłego już męża René Angélila.

Reklama

"Muszę powiedzieć, że nadal czuję się, jakbym była najszczęśliwszą kobietą na świecie, ponieważ umawiałam się z najlepszym mężczyzną na świecie - ojcem moich dzieci" - powiedziała w rozmowie dla Entertainment Tonight Celine Dion.

Posłuchaj piosenki "Recovering" Celine Dion nagranej w hołdzie dla Rene Angelila!

Gwiazda poślubiła René - swojego wieloletniego menedżera - końcem 1994 roku. Para doczekała się trójki dzieci, wszystkie zostały poczęte metoda in vitro. Ich starszy syn, Rene Charles, ma już 18 lat, a bliźniaki Nelson i Eddy są dziewięciolatkami.

51-letnia artystka nie zapomina o zmarłym w 2016 roku z powodu nowotworu gardła mężu. Jak zdradziła, był on jej największą miłością, a pamięć o nim trwa dzięki dzieciom: 

"I każdego dnia wciąż go widzę, ponieważ trójka moich dzieci... wygląda tak jak on i robi tak wiele rzeczy jak on, to jest niesamowite. Był wyjątkowym człowiekiem" - powiedziała gwiazda.

"Rene jest ze mną cały czas. I dlatego znajduję odwagę. Dlatego jestem silna i dlatego znajduję z czasem jeszcze większą siłę, gdyż jako samotna mama muszę uczyć moje dzieci niezależności, ponieważ niezwykle ważne jest, aby być w życiu niezależnym".

Celine Dion nie jest obecnie w żadnym związku, a zapytana podczas rozmowy o taką możliwość, choć nie zaprzeczyła, to stwierdziła z przekonaniem, że "nigdy więcej nie odnajdzie takiej miłości jak Rene".


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: celine dion | Rene Angelil

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje