Reklama

Reklama

Celine Dion już nie wróci na scenę? Nowe informacje

Celine Dion od jakiegoś czasu cierpi na bardzo dotkliwe skurcz krtani. Po raz kolejny przełożyła trasę koncertową, a teraz mówi się, że choć gwiazda sama tego nie chce, to będzie musiała przejść na muzyczną emeryturę!

Celine Dion od jakiegoś czasu cierpi na bardzo dotkliwe skurcz krtani. Po raz kolejny przełożyła trasę koncertową, a teraz mówi się, że choć gwiazda sama tego nie chce, to będzie musiała przejść na muzyczną emeryturę!
Celine Dion nie będzie już koncertować? /Christian Vierig /Getty Images

W kwietniu poinformowano, że europejskie koncerty w ramach trasy "Courage World Tour" zaplanowane od 25 maja do 24 września 2022 roku znów zostały przełożone. Teraz trasa ma rozpocząć się 24 lutego i potrwać do 4 października 2023 roku.

Celine Dion (posłuchaj!) w dalszym ciągu kontynuuje leczenie w związku ze swoimi zdrowotnymi dolegliwościami. Gwiazda jeszcze przed wybuchem pandemii koronawirusa zdążyła zaśpiewać na ponad 50 koncertach.

W ostatnim czasie wokalistka przechodzi leczenie z powodu silnych i uporczywych skurczów mięśni, które uniemożliwiają występy na scenie. Jej powrót do zdrowia trwa dłużej niż się spodziewała. Zespół medyczny Celine poddaje nieustannej ocenie jej stan zdrowia i kontynuuje leczenie.

Reklama

"Tak mi przykro, że musimy jeszcze raz zmienić nasze plany koncertowe w Europie; najpierw musieliśmy przenieść koncerty z powodu pandemii, teraz moje problemy zdrowotne powodują, że znów je przekładamy" - mówiła Celine.

"Czuje się nieco lepiej, ale wciąż doświadczam skurczów mięśni. Kiedy wychodzę na scenę, muszę być w najwyższej formie. Naprawdę nie mogę doczekać się spotkania z Wami, ale to jeszcze nie ten czas... Robię wszystko, co w mojej mocy, aby wrócić do poziomu, który pozwoli mi dać z siebie 100% na moich koncertach, ponieważ na to zasługujecie" - dodaje.

Celine Dion nie wróci na scenę?

Przyjaciele i rodzina gwiazdy nie mają najlepszych informacji dla fanów. Zależy im na tym, by wokalistka doszła do siebie i pokonała fizyczne i psychiczne dolegliwości. "Otrząsnęła się z choroby, ale jej bliscy martwią się, że przedkłada pracę nad zdrowie. W tym momencie emerytura byłaby dla niej najlepsza" - powiedział informator "Woman's Day". 

Dion chciałaby jeszcze występować, a jej problemy zaczęły się nasilać po śmierci jej ukochanego męża. Osoby z otoczenia wokalistki sądzą, że to może być koniec jej kariery. "Celine cierpi na tę chorobę od dawna. A obawiam się, że już nigdy nie będzie mogła śpiewać" - twierdzi informator.

Nie ujawniono, dlaczego u Dion doszło do problemów ze zdrowiem. Drżenie mięśni to nieprzyjemna przypadłość, do której doprowadzić m.in. brak niektórych pierwiastków w organizmie (przykładowo magnezu lub potasu), a ich utrata wiąże się z odwodnieniem, przepracowaniem i stresem.

Celine Dion - nowe daty koncertów w Polsce:

12.03.2023 - Łódź, Atlas Arena
14.03.2023 - Kraków, Tauron Arena

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL