Reklama

Cardi B i Bruno Mars w gorącym teledysku. Zobacz "Please Me"

Cardi B i Bruno Mars po raz kolejny połączyli siły i nagrali wspólny klip do piosenki "Please Me". Zobaczcie gorący teledysk, na którym pokazane jest spotkanie artystów w meksykańskiej restauracji.

Cardi B i Bruno Mars znów połączyli siły

Dwa tygodnie po oficjalnej premierze singla "Please Me" Cardi BBruno Mars zaprezentowali wspólny teledysk.

Reklama

To nie pierwsza kooperacja dwójki popularnych artystów. Na początku 2018 roku ukazała się nowa wersja "Finesse" Bruno Marsa, w której gościnnie pojawiła się Cardi B.

Piosenka szybko stała się hitem, a w Stanach Zjednoczonych pokryła się potrójną platyną.

Sprawdź tekst piosenki "Please Me" w serwisie Teksciory.pl!

Po sukcesie "Finesse" Cardi B miała wyruszyć w trasę z Bruno Marsem jako gość specjalny, niestety jednak musiała z tego przedsięwzięcia zrezygnować ze względu na ciążę i przyjście na świat dziecka.

Sprawdź tekst i polskie tłumaczenie piosenki "Finesse" w serwisie Teksciory.pl!

Muzyka 26-letniej raperki cieszy się niesłabnącą popularnością. Nie tak dawno gwiazda odebrała nagrodę Grammy za "Invasion of Privacy", który uznano za najlepszy album rap. Tym samym stała się pierwszą kobietą, która zwyciężyła w tej kategorii.

Raperka nadal promuje ostatnie wydawnictwo podczas koncertów. Wiosną odwiedzi także Polskę występując jako headlinerka podczas Orange Warsaw Festival (30.05 - 1.06). Obok niej na festiwalu zagrają m.in: Marshmello, Troye Sivan i Solange.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Cardi B | Bruno Mars | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje