Reklama

Calvin Harris i Rihanna pokazali teledysk "This Is What You Came For"

W sieci pojawił się teledysk do utworu "This Is What You Came For" Calvina Harrisa. Szkocki DJ i producent ponownie do współpracy zaprosił Rihannę.

Rihanna i Calvin Harris nagrali przebój lata?

"This Is What You Came For" jest pierwszym wspólnym nagraniem Calvina HarrisaRihanny od czasu wielkiego przeboju "We Found Love", który ma blisko 600 mln odtworzeń.

Reklama

Reżyserem teledysku "This Is What You Came For" jest Emil Nava, który już wcześniej realizował klipy da Calvina Harrisa. Oprócz niego współpracował także z m.in. Jennifer Lopez, Edem Sheeranem, Ritą Orą i Jessie J.

Calvin Harris został ostatnio pierwszym DJ-em w historii, który występował jako gwiazda główna festiwalu Coachella w obydwie niedziele - 15 i 24 kwietnia. Mimo, że był to jego czwarty udział w Coachelli, tym razem jego występ przyciągnął największą publiczność na całej imprezie.

Szkocki DJ opublikował na Instagramie zdjęcia z planu teledysku.

Na początku czerwca w pojawiła się informacja, że Calvin Harris i Taylor Swift zakończyli swój 15-miesięczny związek. Dwa tygodnie później do mediów wyciekły zdjęcia, na których wokalistka całuje się z aktorem Tomem Hiddlestonem. Kilka godzin po publikacji fotografii przez tabloid "The Sun", Calvin Harris skasował z Twittera posty o swojej byłej partnerce, a także przestał ją obserwować.

Zobacz teledysk "This Is What You Came For":

Sprawdź tekst "This Is What You Came For" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rihanna | Calvin Harris | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama