Reklama

Blake Shelton: Gwen Stefani na urodzinach to błąd?

Blake Shleton, który 18 czerwca skończył 40 lat, zażartował w jednym z wywiadów, że zaproszenie jego dziewczyny, Gwen Stefani, na imprezę urodzinową, było błędem, gdyż na jej tle wypadł fatalnie.

Blake Shleton i Gwen Stefani na scenie podczas Billboard Music Awards

Blake Shelton swoje urodziny świętował na festiwalu Country Jam w Grand Juction w stanie Kolorado. Z tej okazji na scenę zaprosił Gwen Stefani, która wspólnie z muzykiem wykonała ich utwór "Go Ahead And Break My Heart".

Reklama

Oprócz tego Stefani zaśpiewała "Hella Good" zespołu No Doubt. Jak się potem okazało, energia jaką pokazała na scenie wokalistka, nie spodobała się Sheltonowi, który uznał, że wypadł bardzo blado, patrząc na występ swojej dziewczyny.

"Dawałem czadu tak jak zawsze i w taki sposób, jaki uważam, za najlepszy. Stanąłem przed publicznością z gitarą akustyczną i śpiewałem swoje piosenki" - opowiedział w rozmowie z Chelsea Handler muzyk.

"Postanowiłem z zespołem włączyć do repertuaru utwór 'Hella Good'. Pomyślałem 'ale to będzie super niespodzianka, kiedy ona się pojawi’. Była to jednak najgorsza rzecz, jaką mogłem zrobić, bo przy Gwen wypadłem bardzo słabo" - stwierdził żartobliwie Shelton.

Przypomnijmy, że Gwen Stefani i Blake Shelton poznali się na planie amerykańskiego programu "The Voice". Dwójka artystów zaczęła się spotykać jesienią ubiegłego roku. Shelton w tym czasie rozwiódł się z Mirandą Lambert, a Stefani odeszła do Gavina Rossdale’a.

Para nagrała wspólnie utwór "Go Ahead And Break My Heart". Jego premiera odbyła się w maju 2016 roku.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Gwen Stefani | Blake Shelton

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama