Reklama

Reklama

Beyonce w ciąży. Co z występami na Grammy i Coachelli?

Radosna nowina, którą Beyonce podzieliła się ze światem pierwszego lutego, doprowadziła fanów do euforii. Nieco zakłopotani są jednak organizatorzy Coachelli, którzy miesiąc wcześniej ogłosili wokalistkę headlinerem festiwalu.

Beyonce ogłosiła, że jest w ciąży

Beyonce oficjalnie potwierdziła na Instagramie, że wraz z mężem Jayem Z oczekują bliźniąt. 

"Chcielibyśmy podzielić się naszą miłością i naszym szczęściem. Zostaliśmy błogosławieni dwa razy. Jesteśmy niezwykle wdzięczni, że nasza rodzina powiększy się o dwóch nowych członków i dziękujemy za wszystkie dobre życzenia" - napisała wokalistka.

Na takie informacje entuzjastycznie zareagowali fani gwiazdy, którzy zalali media społecznościowe gratulacjami. Niektórzy jednak zaczęli pytać, czy Beyonce w związku z ciążą odwoła zapowiadany występ na Coachelli.

Reklama

Użytkownicy Twittera po szybkim przeanalizowaniu zdjęcia, które udostępniła piosenkarka, stwierdzili, że jest w czwartym, a może nawet i piątym miesiącu ciąży. Coachella w tym roku odbywa się w kwietniu, co oznaczałoby, że gwiazda musiałaby pojawić się na imprezie krótko przed porodem.

Na pytanie o występ Beyonce na Coachelli nie potrafią odpowiedzieć nawet organizatorzy, których wokalistka wcześniej nie poinformowała o oczekiwanych bliźniętach.

Osoba związana z AEG Live w rozmowie z TMZ.com żartowała, że twórcy imprezy pożyczą specjalny tron, na którym koncerty dawał Dave Grohl, kiedy złamał nogę. Dla organizatorów sprawa jest jednak poważna. W momencie, gdy Beyonce odwoła swój koncert, festiwal może ucierpieć finansowo (część fanów wybierała się głównie na jej show).

Dużo pewniejszy wydaje się występ Beyonce podczas tegorocznej ceremonii wręczenia nagród Grammy (12 lutego). Wokalistka jest nominowana w dziewięciu kategoriach. Oprócz niej na scenie pojawią się m.in. Daft Punk i The Weeknd, John Legend, Adele, Bruno Mars i Metallica.

To druga ciąża Beyonce. W 2012 roku na świat przyszła córka państwa Carter, Blue Ivy.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje