Reklama

Reklama

Beyonce poinformowała o ciąży i pobiła rekord

Informacja o ciąży Beyonce i spodziewanych bliźniętach obiegła sieć lotem błyskawicy. Wokalistka w kilka godzin pobiła rekord polubień na Instagramie.

Beyonce podbiła sieć


"Chcielibyśmy podzielić się naszą miłością i naszym szczęściem. Zostaliśmy błogosławieni dwa razy. Jesteśmy niezwykle wdzięczni, że nasza rodzina powiększy się o dwóch nowych członków i dziękujemy za wszystkie dobre życzenia" - napisała na Instagramie wokalistka, pokazując przy okazji ciążowy brzuszek.

Zdjęcie w 12 godzin po publikacji ma już ponad 7,1 miliona polubień i tym samym jest najpopularniejszą fotografią w serwisie. Poprzedni rekord, który ustanowiła Selena Gomez zdjęciem z 25 czerwca 2016 roku, wynosił 6,3 miliona polubień. Beyonce obecnie obserwuje na Instagramie ponad 92 miliony użytkowników.

Reklama

Również na Twitterze wybuchł prawdziwy szał. W ciągu 45 minut od podania informacji przez Queen B opublikowano pół miliona wpisów dotyczących ciąży wokalistki. W ciągu pierwszego kwadransa od wiadomości, internauci publikowali około 17 tys. tweetów na minutę.

Warto odnotować, że również ogłoszenie pierwszej ciąży zrobiło furorę w sieci. Beyonce zrobiła to po występie na MTV VMA w 2011 roku. Krótko po tym Twitter zdominowany został przez komentarze o artystce. W ciągu jednej sekundy pojawiło się wtedy ponad 8 tys. wpisów dotyczących spodziewanego dziecka gwiazdy.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama