Reklama

Baranovski prezentuje "Zbiór". Posłuchaj kolejnego singla

Baranovski powoli, ale bardzo konsekwentnie stawia kolejne kroki na artystycznej drodze. Wokalista zaprezentował właśnie kolejny singel, który promuje jego debiutancki album.

Do niedawna zapowiadany, debiutancki album artysty, promowały dwie, cieszące się popularnością piosenki - "Dym" i "Luźno" (posłuchaj!).

Teraz do sieci trafił trzeci, odmienny od poprzednich, utwór "Zbiór". To nastrojowy kawałek, prezentujący bardziej romantyczne oblicze Baranovskiego. Teledysk do singla stworzył ceniony w środowisku Piotr Onopa - autor klipów m.in. Dawida Podsiadły czy Krzysztofa Zalewskiego.

Sprawdź tekst utworu "Zbiór" w serwisie Teksciory.pl!

Reklama

Baranovski pojawiał się na scenie zanim usłyszeliśmy o jego solowym debiucie. Brał udział w programie "The Voice of Poland" gdzie doszedł do odcinków na żywo. Później dołączył do grupy Xxanaxx, z którą zaczął występować jako klawiszowiec i gitarzysta.

W końcu zdecydował się skupić przede wszystkim na własnej twórczości. Jego muzyczną inspiracją jest muzyka m.in. Toma Odella czy Paola Nutiniego.

Jego poprzednie single – "Dym" i "Luźno" cieszyły się dużą popularnością, dwa razy wchodząc do pierwszej 20 najczęściej granych piosenek w radiu. W zeszłym roku artysta koncertował też na wielu festiwalach na czele z Open'erem, Orange Warsaw Festivalem i Męskim Graniem.

Sprawdź tekst utworu "Dym" w serwisie Teksciory.pl!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Baranovski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama