"American Idol": Występ, który doprowadził Katy Perry do łez

"Jesteś inspiracją dla nas wszystkich" - usłyszał niepełnosprawny David Francisco, który zjawił się na castingu do amerykańskiej wersji "Idola".

Katy Perry mocno wzruszyła się historią Davida

11 marca telewizja ABC wyemitowała pierwszy odcinek reaktywowanego talent show "American Idol". W jury programu zasiadają Katy Perry, Lionel Richie oraz Luke Bryan.

Reklama

Jednym z uczestników, który zjawił się na castingu, był niepełnosprawny David Francisco. 25-latek został sparaliżowany od pasa w dół w wyniku wypadku - uderzył w niego samochodem kierowca, który przejechał na czerwonym świetle. Po żmudnej i regularnej rehabilitacji chłopak stanął na nogi i obecnie porusza się o kulach.

Na castingu do "American Idol" pojawił się ze swoją narzeczoną. Przed jurorami wykonał utwór "Isn’t She Lovely" Steviego Wondera. Gdy on śpiewał, jego ukochana stała obok, w ręku trzymając jego kule. 

W trakcie jego występu wzruszona Katy Perry nie była w stanie powstrzymać łez. Lionel Richie zaś poprosił Davida, by skończył, po czym podszedł do niego i go przytulił. "Jesteś inspiracją dla nas wszystkich" - powiedział chłopakowi juror.

Katy Perry dodała, że z wrażenia i podziwu wobec pary aż zaniemówiła. Jury zgodnie zaprosiło uczestnika do kolejnego etapu programu. 

Zobacz występ Davida na castingu do "American Idol":

Dowiedz się więcej na temat: Katy Perry

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje