Reklama

Reklama

Agnieszka Chylińska przeszła metamorfozę. Fani zachwyceni!

Agnieszka Chylińska pochwaliła się zaskakującą metamorfozą. Piosenkarka odświeżyła fryzurę i zrezygnowała z kolorowych włosów.

Agnieszka Chylińska pochwaliła się zaskakującą metamorfozą. Piosenkarka odświeżyła fryzurę i zrezygnowała z kolorowych włosów.
Agnieszka Chylińska kolejny raz zmieniła swój wygląd /AKPA

Agnieszka Chylińska to jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Karierę muzyczną rozpoczęła w 1994 roku, gdy stała się członkinią zespołu O.N.A. Wokalistka stworzyła z grupą wiele przebojów, takich jak: "Kiedy powiem sobie dość""Znalazłam" czy "Niekochana". Po rozpadzie grupy artystka występowała w formacji Chylińska, a od 2009 roku prowadzi solową karierę. Wkrótce ukaże się jej czwarty album studyjny.

Agnieszka Chylińska uwielbia eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Artystka, która zasiada w jury programu "Mam talent", często zaskakuje fanów zjawiskowymi metamorfozami. W ostatnich miesiącach piosenkarka chwaliła się różnymi kolorami włosów, m.in. blondem.

Reklama

Agnieszka Chylińska z kolejną metamorfozą

Teraz nadeszła pora na kolejną zmianę w wyglądzie. 46-latka zrezygnowała z kolorowej fryzury i postawiła na ciemny kolor. Co ciekawe, wokalistka na nowym zdjęciu przypomina siebie sprzed lat. 

Na reakcję ze strony obserwatorów nie trzeba było czekać długo. Użytkownicy sieci są zachwyceni kolejną metamorfozą piosenkarki. Pod jej wpisem w mediach społecznościowych niemal natychmiast pojawiło się mnóstwo komplementów. Nie zabrakło też porównań do zagranicznych gwiazd! "Jak Julia Roberts!", "Wspaniała", "Przypominają mi się stare czasy!", "Petarda" - komentowali internauci.

Autor: Hubert Wiączkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL