Reklama

Reklama

Adele świętuje: Miłosne konfetti od partnera

W nietypowy sposób piątą rocznicę związku z Adele uczcił jej partner Simon Konecki.

W nietypowy sposób piątą rocznicę związku z Adele uczcił jej partner Simon Konecki.
Adele myśli o kolejnym dziecku /fot. Kevin Winter /Getty Images

AdeleSimon Konecki (działacz charytatywny) są parą od końca 2011 r. W październiku 2012 r. na świat przyszedł ich syn Angelo.

Podczas sobotniego (15 października) koncertu w Nashville Konecki przygotował dla swojej ukochanej niespodziankę.

Tradycyjnie na zakończenie występów wokalistki odpalane jest białe konfetti z fragmentami tekstu przeboju "Skyfall". Tym razem konfetti było w kolorze różowym, a zamiast tekstu piosenki znalazły się na nim wiadomości od Simona.

Reklama

"Szczęśliwej rocznicy", "Jesteś aniołem", "Kocham cię" - takie napisy przygotował partner Adele.

Podczas koncertu w Nashville brytyjska wokalistka podzieliła się z publicznością swoimi przemyśleniami na temat powiększenia rodziny.

"Mój syn wkrótce będzie miał cztery lata. Zaczynam mieć do tego bardzo emocjonalny stosunek, bo czuję, że kiedy oni kończą cztery lata, to już tak naprawdę przestają być twoimi dziećmi. Więc moje łono reaguje mniej więcej tak: 'Dziecko, dziecko, dziecko. Potrzebuję dziecka, potrzebuję dziecka!" - mówiła Adele ze sceny.

Wokalistka jednak od razu zaprzeczyła, że jest w ciąży i dodała, że na pewno nie wydarzy się to do końca trwającej obecnie trasy promującej płytę "25". Finałowy koncert ma się odbyć 21 listopada w Phoenix.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL