Reklama

Reklama

10 lat Feel. Piotr Kupicha: Lubię niedowierzać

"Tylko w takiej grupie można budować kolejne dziesięciolecia" - mówi Piotr Kupicha o zespole Feel, który szykuje się do premiery okolicznościowego wydawnictwa.

Katowicki kwartet powstał w 2005 roku z inicjatywy Piotra Kupichy (wokal, gitara). Swój jubileusz zespół Feel przesunął na 2016 r., kiedy to mija 10 lat od pierwszego koncertu.

Przełomem w karierze był występ na Festiwalu w Sopocie w 2007 roku, kiedy to piosenka "A gdy jest już ciemno" dał zespołowi Bursztynowego Słowika oraz Słowika Publiczności.

Z okazji jubileuszu grupa szykuje okolicznościowe wydawnictwo "Feel The Best" (premiera 26 maja). Znajdzie się na nim nowa piosenka "Swoje szczęście znam", która miała swoją premierę 18 kwietnia na antenie RMF FM. Nagranie w ciągu ponad tygodnia zanotowało ponad 20 tys. odtworzeń.

Reklama

Sprawdź tekst "Swoje szczęście znam" w serwisie Teksciory.pl!

O czwartej płycie zespołu mówi się od wiosny 2013 roku. To wówczas pojawił się singel "Poczuj to" (ze względów prawnych związanych ze zmianą wytwórni sygnowany imieniem i nazwiskiem lidera). Kolejną piosenką zapowiadającą nowy album Feel była "Taki twój los" z czerwca 2014 r. Kilka miesięcy później poznaliśmy utwór "Lepiej być podobnym do nikogo", który promował film "Wkręceni 2". Kolejną nową piosenką był "Twoje włosy rozwiał wiatr!" z marca 2015 r.

"10 lat minęło jak jeden dzień" - mówi Piotr Kupicha w "Dzień dobry TVN".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje