Reklama

Stonesi wyprzedani w trzy minuty

Wystarczyły trzy minuty, żeby wyprzedać wszystkie bilety na czerwcowy koncert legendarnej grupy w londyńskim Hyde Parku.

Pulę liczącą 65 tysięcy biletów przeznaczono do sprzedaży w piątek (5 kwietnia) rano. Fani wykupili je w trzy minuty.

Reklama

W związku z tak dużym zainteresowaniem trwają rozmowy w sprawie drugiego koncertu grupy w Hyde Parku. Informacja ta nie została potwierdzona, a póki co zespół tak napisał na swoim Twitterze: "Stonesi na Hyde Park już wyprzedani! Gratulacje dla wszystkich, którzy dostali bilety. Do zobaczenia 6 czerwca!".

Jeszcze zanim bilety na czerwcowy koncert trafiły do sprzedaży, fani zespołu narzekali na wysokie ceny (od 152 do 478 dolarów za bilet).

"Jestem pewien, że jest tam jeszcze kilka darmowych miejsc na płocie" - żartował Jagger w brytyjskim Absolute Radio.

Koncert Stonesów w Hyde Parku będzie wydarzeniem historycznym. Muzycy wrócą tam po ponad czterech dekadach. Ich poprzedni koncert w tym miejscu odbył się w 1969 roku.

Kontrowersje wokół The Rolling Stones wzbudziły także informacje, jakie pojawiły się ostatnio w zagranicznych mediach. Perkusista zespołu, Charlie Watts podobno rozważał decyzję o odejściu z grupy jeszcze przed zeszłorocznymi koncertami celebrującymi 50. rocznicę The Rolling Stones.

W wywiadzie dla "Guardiana" Watts przyznał, że myślał o opuszczeniu zespołu przed koncertami w Londynie. Problemem dla niego jest wiek i strona wizualna całego przedsięwzięcia. 71-letni perkusista wyznał, że nie lubi tego, jak prezentuje się na zdjęciach.

Watts powiedział także w wywiadzie, że to Mick Jagger i Keith Richards byli tymi, którzy mobilizowali grupę do powrotu na scenę.

"Nie zrobiłbyś tego, gdyby Mick nie chciał tego zrobić. Musisz mieć Micka i Keitha, ale siłą napędową jest Mick" - ujawnił Watts.

Zobacz teledyski The Rolling Stones na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: The Rolling Stones | Mick Jagger | Charlie Watts | koncert | bilety

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje