Sprawdź, kto zarabia najwięcej!
Amerykański magazyn "Forbes" opublikował ranking najlepiej zarabiających gwiazd muzyki na świecie.

Wzięto pod uwagę zarówno solowych wykonawców, jak i całe zespoły. Ranking obejmuje ostatnie 12 miesięcy.
Najlepiej zarabiającymi muzykami okazali się członkowie The Police. Grupa powróciła w 2007 roku, by odbyć gigantyczną, światową trasę koncertową, po czym rozwiązała się ponownie po sierpniowym występie w Nowym Jorku.
Oto czołowa dziesiątka najlepiej zarabiających wykonawców na świecie:
1. The Police - 115 milionów dolarów
2. Beyonce Knowles - 80 mln dol.
3. Toby Keith - 48 mln dol.
4. Justin Timberlake - 44 mln dol.
5. Madonna, Celine Dion, Rascal Flatts - po 40 mln dol.
8. Van Halen - 35 mln dol.
9. Genesis - 31 mln dol.
10. Gwen Stefani - 27 mln dol.





![Na stadionach czuje się jak w domu. Przyszło blisko 100 tys. osób [RELACJA]](https://i.iplsc.com/000MW3Z9K3N5NXOM-C401.webp)

