Reklama

Cuba de Zoo: Lis wyrwie ci serce

Debiutująca grupa Cuba de Zoo przygotowała wykonany w klasycznej technice animacji poklatkowej teledysk do singla "Grób".

Na czele działającej od 2010 roku formacji stoi Kuba Podolski, wokalista i gitarzysta znany dotychczas z grupy Triquetra. W składzie Cuba de Zoo znaleźli się także muzycy tworzący niegdyś zespół Popcore.

Reklama

Pod szyldem Cuba de Zoo zespół dorobił się już kilku sporych sukcesów: w 2010 roku wygrali konkurs na Festiwalu Gramy w Szczecinie, znaleźli się w finale Vena Festival, a utwór "Czarne auto" od 14 tygodni znajduje się na liście przebojów radiowej "Trójki".

Wkrótce nakładem wytwórni Mystic pojawi się debiutancki album zatytułowany "Rozkaz". Do promocji wybrano utwór "Grób", któremu towarzyszy nietypowy teledysk przygotowany przez Pawła Brakonieckiego i Łukasza Musiała z grupy Revolvika.

Teledysk to efekt wielotygodniowej, żmudnej pracy nad animacją i scenografią - prawie w całości stworzoną z tektury na przygotowanej na potrzeby klipu makiecie.

W ciemnym, głuchym lesie toczy się walka o przetrwanie. Lis, Kruk i Dzik - niewinna zabawa a może terror? Zobacz:

O tym co najbardziej zaskoczyło Kubę Podolskiego w trakcie realizacji klipu oraz dlaczego nie zdecydował się ostatecznie wykopać grobu w mazurskim lesie możecie dowiedzieć się więcej oglądając materiał z planu teledysku:

Oto szczegóły debiutanckiej płyty Cuba de Zoo:

1. Czarne auto
2. Dla kraju
3. Grób
4. Sztorm
5. Atlantis
6. Tańcz
7. No chodź
8. Tren o Warszawie
9. Płoń
10. Menu
11. Aqua di Vita
12. Doktor.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Cuba de Zoo | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje