Reklama

The Voice Of Poland

"The Voice": 16-letnia Shelby Brown zachwyciła

Shelby Brown zachwyciła jurorów amerykańskiej edycji “The Voice" podczas przesłuchań w ciemno. Po występie 16-latki każdy z nich chciał, by dziewczyna dołączyła do jego drużyny.

Występ 16-letniej Shelby Brown spodobał się wszystkim jurorom "The Voice"

Shelby Brown to 16-letnia absolwentka Baldwin County Virtual School. Podczas castingu do programu dziewczyna zaśpiewała utwór “Stars" Grace Potter.

Reklama

Głos i wykonanie nastolatki tak bardzo spodobały się jurorom, że każdy z nich odwrócił swój fotel jeszcze w pierwszej minucie występu Shelby.

Przed wejściem na przesłuchanie Shelby mówiła, że jeśli będzie to możliwe, to chciałaby, aby jej trenerem wokalnym został Blake Shelton. Duże było zdziwienie publiczności oraz jurorów, kiedy okazało się, że dziewczyna wybrała jednak wokalistę Maroon 5, Adama Levine, który zaciekle przekonywał jej do takiej decyzji:

"Chcę ci to powiedzieć, te wspaniałe momenty były tak wspaniałe, że muszę być tego częścią. Zostało mi tylko jedno miejsce w mojej drużynie, jedno miejsce. Nie mógłbym być bardziej pewien, że to miejsce było stworzone dla ciebie, Shelby. Wiem to" - mówił Levine po występie 16-letniej uczestniczki "The Voice".

"Hej Blake Shelton, pamiętasz czas, kiedy Shelby wybrała mnie a nie ciebie? To było super!" - żartował Levine na Twitterze po emisji odcinka castingowego z udziałem Brown.

Mimo że Shelby zdecydowała się na współpracę z Adamem, pozostali jurorzy (Gwen Stefani, Blake Shelton, Pharrell Williams) docenili jej talent i przyznali, że byli zachwyceni jej głosem. Zaskakujące było dla nich, że tak młoda osoba jest już tak bardzo uzdolniona.

Shelby Brown zaczynała od występów w lokalnym klubie w kręgielni, gdzie najpierw brała udział w konkursach karaoke, a następnie śpiewała regularnie.

Zobacz występ Shelby Brown w "The Voice":

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: The Voice