Reklama

The Voice Of Poland

Margaret nie wróci do "The Voice of Poland". TVP: Udział nie był planowany

TVP zdecydowała się wydać oficjalny komunikat w związku z programem "The Voice of Poland", po komentarzu Margaret, że nie pojawi się w nadchodzącej edycji.

Margaret nie pojawi się jesienią 2020 r. w nowej edycji "The Voice of Poland"

Przypomnijmy, że w dziesiątej edycji "The Voice of Poland" uczestników oceniali: Michał Szpak, Tomson i Baron, Kamil Bednarek i Margaret. Niemal natychmiast po zakończeniu programu rozpoczęły się dyskusje, czy wszyscy trenerzy zachowają swoje posady.

Reklama

Wszystko wskazuje na to, że w 11. edycji show zobaczymy Michała Szpaka, który wygrał głosowanie na najlepszego trenera w historii "The Voice of Poland". Jeszcze pod koniec 2019 r. zapytany przez Maćka Musiała, czy przyjmie zaproszenie do kolejnego sezonu Szpak bez zastanowienia odpowiedział, że to zrobi.

Laureatką jubileuszowej odsłony została Alicja Szemplińska, podopieczna Barona i Tomsona, którzy oceniają też uczestników dziecięcego "The Voice Kids".

Na temat swojej przyszłości w programie wypowiedziała się Margaret, zapytana o to na Instagramie przez jednego z fanów. Odpowiedź nie pozostawia wątpliwości.

"Niestety nie. Szkoda, bo 'The Voice of Poland' kocham. No ale niestety jest w TVP, więc sobie odpuszczę" - ogłosiła Margaret.

To właśnie po tych słowach wokalistki oficjalny komunikat wystosowała Telewizja Polska.

"TVP informuje, że w celu zapewnienia jak największej atrakcyjności formatu skład ten jest modyfikowany co sezon. Udział pani Margaret nie był planowany w najnowszej edycji 'VoP'. Pełna lista członków jury zostanie podana w najbliższym czasie" - czytamy.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Margaret | The Voice Of Poland | TVP2