Reklama

Mam talent

"Mam talent": 14-letni Alex wzruszył Małgorzatę Foremniak

Za nami trzeci odcinek ósmej edycji „Mam talent”. Tym razem jurorów zachwycił i wzruszył 14-letni wokalista Alex Pulda, który ma zagwarantowane miejsce w półfinałach na żywo.

Za nami trzeci odcinek ósmej edycji „Mam talent”. Tym razem jurorów zachwycił i wzruszył 14-letni wokalista Alex Pulda, który ma zagwarantowane miejsce w półfinałach na żywo.
Alex Pulda otrzymał od Małgorzaty Foremniak zaproszenie do półfinału /Grzegorz Press /TVN

Pierwszymi szczęśliwcami trzeciego odcinka, którzy przeszli do kolejnego etapu byli członkowie grupy tanecznej ze szkoły charakteryzacji Międzynarodowe Studium Dziewulskich.

Uczestnicy przebrani za zombie, na casting przybyli z całym sztabem charakteryzatorek. Starania dziewczyn docenili jurorzy, którzy po występie ruszyli z miejsc, by z bliska przyjrzeć się precyzyjnemu makijażowi chłopaków.

"Jeżeli będę robił jakiś show, od razu wykonuję telefon do was" - mówił Agustin Egurrola, który podobnie jak jego koleżanki z jury, zaprosił zespół do dalszego etapu.

Reklama

Trzy głosy na "tak" usłyszał również Kuba Mozgawa, który publiczności i jurorom zaprezentował swoje "jojo show".

"To było niezrównane mistrzostwo. Perfekcyjne" - chwalił chłopaka Egurrola.

Zobaczyliśmy również 10-letnią Alicję Wiśniewską, która swoje umiejętności w zakresie sztuki akrobatycznej i cyrkowej szkoli pod okiem rodziców. Dziewczynka za swój pokaz ekwilibrystyki na kuli otrzymała owacje na stojąco od publiczności oraz trzy pozytywne głosy od jurorów.

"Myślałam, że Alicja z Krainy Czarów była tylko w książce, ale właśnie zobaczyłam ją na żywo" - zachwycała się Małgorzata Foremniak.

Jednym z bohaterów odcinka był pochodzący z Ukrainy Yuri Monchak. Uczestnik zachwycił jurorów swoim pokazem magii. Duże wrażenie zrobił na Agnieszce Chylińskiej, która żartobliwie zwróciła się do towarzyszącego mu tłumacza, by powiedział chłopakowi, że jest nie tylko zdolny, ale i bardzo przystojny. 

Zobacz zdjęcia uczestników 3. odcinka "Mam talent":

Podczas castingów zaprezentowała się również Natalia Mularonek. Nastolatka bardzo się stresowała, ponieważ, jak przyznała, występuje po raz pierwszy. Na przesłuchanie dziewczyna wybrała utwór "One and Only" z repertuaru brytyjskiej wokalistki Adele.

"Myślę, że prawdziwy talent jest taki jak ty - cholernie nieśmiały. Jesteś genialną wokalistką" - mówiła po jej wystęipe Chylińska.

"Pierwszy raz jest ważny. Ważne, gdzie to się robi i z kim. Cieszę się, że wybrałaś nas" - żartowała Foremniak.

Jurorzy zgodnie wykrzyczeli słowo "tak", które zagwarantowało Natalii awans do kolejnego etapu. Dziewczyna opuściła scenę wzruszona i zapłakana. 

Jurorom zaprezentował się także 14-letni Alex Pulda, który chodzi do gimnazjum w Gliwicach, a śpiewać uczy się pod okiem instruktorki z tamtejszego Młodzieżowego Domu Kultury. Chłopak zaśpiewał balladę "Say Something" w oryginale wykonywany przez A Great Big World i Christinę Aguilerę.

Swoim występem Alex mocno wzruszył jurorów, którzy nagrodzili go brawami na stojąco.

"Twój głos jest jak miecz, przebijasz się przez wszystkie warstwy prosto do serca" - powiedziała zachwycona chłopakiem Małgorzata Foremniak i chwilę później nacisnęła Złoty Przycisk, który Alexowi zagwarantował udział w programach półfinałowych.

Przypomnijmy, że w drugim odcinku z opcji Złotego Przycisku skorzystała Agnieszka Chylińska, dzięki której w programach na żywo zobaczymy muzyczne trio Megitza. Agustin Egurrola natomiast do półfinałów zaprosił tancerza Kosmę Wysokińskiego. 

Na koniec zobaczyliśmy występ Ani Brody, która na castingu zaśpiewała i zagrała na cymbałach. Kobieta zaimponowała jurorom, od których otrzymała trzy głosy na "tak".