Reklama

Mam talent

"Mam talent": Grupa taneczna Mayyas wygrywa program. Kim są tancerki?

Za nami wielki finał 17. edycji "America's Got Talent", w którym o zwycięstwo walczyła Sara James. Program wygrała grupa taneczna Mayyas, która już przed finałem typowana była na faworyta.

Za nami wielki finał 17. edycji "America's Got Talent", w którym o zwycięstwo walczyła Sara James. Program wygrała grupa taneczna Mayyas, która już przed finałem typowana była na faworyta.
Grupa taneczna Mayyas wygrała ostatnią edycję amerykańskiego "Mam Talent" /Trae Patton/NBC /Getty Images

Występ tanecznej grupy Mayyas w finale trwającej 17. edycji "America's Got Talent" oczarował wszystkich trenerów, widzów i internautów. Dziewczęca ekipa z Libanu niemal od początku zaliczana była do grona faworytów.

W trakcie ogłoszenia wyników zobaczyliśmy nie tylko skróty wszystkich finałowych występów, ale również specjalny show, podczas którego finaliści zaprezentowali się na scenie w towarzystwie zwycięzców poprzednich edycji, innych finalistów tego sezonu albo gwiazd. Tancerki wystąpiły z Kristy Sellars, która także przeszła do finałowej piątki.

Reklama

Do kolejnego etapu przeszli także: Drake MilliganMetaphysic Chapel Hart.

Ostatecznie okazało się, że rozstrzygnięcie odbyło się pomiędzy tancerzami. Milion dolarów i możliwość występowania w Las Vegas zdobyła libańska grupa Mayyas.

Przypomnijmy, że zespół miejsce w półfinale programu otrzymał dzięki Sofii Vergarze, która przyznała mu Złoty Przycisk na castingu.

"Nie chcę nic komentować, gdybym tylko mogła, to bym im dała od razu kolejny Złoty Przycisk" - powiedziała zachwycona Sofia Vergara po półfinałowym występie.

Finał "Mam talent" w USA. Kim są tancerki z Mayyas?

Grupa Mayyas w 2019 r. wystąpiła w arabskiej odsłonie "Mam talent" - tancerki wygrały szóstą edycję. W tym samym roku trupa wzięła udział w programie "Britain's Got Talent: The Championship"

Ekipa składająca się z dziewczyn jest pierwszym niemuzycznym wykonawcą ze Złotym Przyciskiem od Sofii Vergary i jednocześnie pierwszą w pełni kobiecą ekipą ze Złotym Przyciskiem w historii "America's Got Talent".