Reklama

Hej Fest

Hej Fest: Brodka i Happysad zagrali w chmurach

"Czujemy się jakbyśmy grali w chmurach" - powiedział podczas sobotniego koncertu na Gubałówce Kuba Kawalec, wokalista Happysad. Zespół w sobotę zagrał w ramach Hej Festu. Dzień później w tym samym miejscu wystąpiła Monika Brodka. Już w najbliższy weekend muzycznych emocji dostarczą Mela Koteluk i Dżem.

Brodka na Hej Fest

Na najwyżej położonej scenie w Polsce, na wysokości 1123 m n.p.m. wystąpili w ramach w miniony weekend: zespół Happysad (w piątek, 26 sierpnia) oraz Brodka (sobota, 27 sierpnia).

W ramach festiwalu Hej Fest w Zakopanem zaprezentują się jeszcze: Mela Koteluk, Dżem, Sylwia Grzeszczak i zespół LemON.

Wkrótce rozstrzygnięty zostanie także konkurs supportów, do którego zgłosiło się ponad 300 kapel. Na ostatniej prostej o zwycięstwo walczy sześć z nich.

Reklama

"Przed nami już półfinały konkursu. 11 września dowiemy się, które zespoły zdobędą nagrody pieniężne oraz wybiorą się w trasę koncertową" - mówi Patryk Białokozowicz, członek zarządu Polskich Kolei Linowych S.A, które są organizatorem wydarzenia i fundatorem nagród.

W sobotę (27 sierpnia) Roots Rockets olbrzymią przewagą głosów pokonał The Underground Man i tym samym dostał się do półfinałowej szóstki najlepszych supportów prezentujących się tego lata w Zakopanem. Już 4 września zespół zmierzy się z kapelą Bibobit. W festiwalowych koncertach o głosy publiczności i jury zawalczą jeszcze formacje Bezsensu i Sayes oraz Hatbreakers i Kapela Hanki Wójciak.

Hej Fest to cykl 18 koncertów, które odbywają się w wakacyjne weekendy od 26 czerwca do 11 września na Gubałówce i Równi Krupowej. Na Hej Fest wystąpią uznani polscy artyści. Główną ideą festiwalu jest promocja supportów - zespołów mniej znanych, ale gotowych by pokazać się szerszej publiczności.

Sprawdź tekst utworu "Horses" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Monika Brodka | Happysad | Hej Fest

Reklama