Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Reklama

Wcieliła się w wielką gwiazdę i wzruszyła w "Twoja twarz brzmi znajomo"

W najnowszym odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo" widzowie zobaczą Barbarę Kurdej-Szatan we wrażliwej odsłonie. Aktorka wcieli się w Billie Eilish i zaśpiewa nagrodzony Oscarem hit z filmu "Barbie - "What Was I Made For?".

W najnowszym odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo" widzowie zobaczą Barbarę Kurdej-Szatan we wrażliwej odsłonie. Aktorka wcieli się w Billie Eilish i zaśpiewa nagrodzony Oscarem hit z filmu "Barbie - "What Was I Made For?".
Barbara Kurdej-Szatan wcieliła się w Billie Eilish /Maciej Zawada /materiały prasowe

Barbara Kurdej-Szatan po znakomitym wcieleniu się w Adele w szóstym odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo", tym razem dostała do wykonania przebój młodszej, ale równie popularnej gwiazdy pop - Billie Eilish. Aktorka ponownie oczarowała jury, a ogromne wrażenie zrobiła przede wszystkim na Małgorzacie Walewskiej.

Reklama

"Billie Eilish mówi o tym, co to młode pokolenie gnębi, a jest to głównie depresja, brak czasu rodziców. Dzieci są zostawione same sobie i mediom społecznościowym. I właśnie dlatego ta Billie Eilish jest taka ważna. Miałam wrażenie, że ta piosenka z każdym słowem staje się bardziej twoja. Na początku bardziej musiałaś się skupić, a potem im było dalej, czułam jak ona bardziej wchodzi do ciebie do środka. Dlatego bardzo ci dziękuję za te emocje i za tę opowieść" - komentowała.

Billie Eilish i jej wielki hit do filmu "Barbie"

Wielki przebój Billie Eilish "What Was I Made For" swoją premierę miał w lipcu 2023 roku, na krótko przed premierą największego kinowego hitu zeszłego roku - "Barbie" w reżyserii Grety Gerwig.

"Skomponowaliśmy tę piosenkę specjalnie dla 'Barbie', to dla mnie ogromne wyróżnienie. Ten film zmieni wasze życie i mam nadzieję, że ten utwór także. Przygotujcie się na szloch" - napisała na swoim Instagramie Billie Eilish.

Piosenka napisana razem z bratem Finneasem stała się kolejnym dużym przebojem artystki, za którego dostała Złotego Globa oraz drugiego Oscara w swojej krótkiej karierze, zostając tym samym najmłodszą artystką z dwoma Oscarami na koncie.

Kim jest Billie Eilish?

Eilish zyskała rozgłos w 2015 roku za sprawą singla "ocean eyes". Debiutancki album "When We All Fall Asleep, Where Do We Go?" również zanotował debiut na szczycie w USA oraz w 17 innych krajach po premierze w 2019.

Był najczęściej odtwarzanym albumem roku na całym świecie. Oba krążki zostały bardzo entuzjastycznie przyjęte zarówno przez fanów, jak i krytyków. Billie Eilish napisała, wyprodukowała i nagrała obie płyty wspólnie z bratem.

Artystka pobiła mnóstwo rekordów i przeszła do historii jako najmłodsza artystka, która otrzymała nominacje i wygrała w kluczowych kategoriach podczas rozdania Grammy - w trakcie 62. ceremonii zdobyła statuetki w kategoriach najlepszy nowy artysta, album roku, nagranie roku, utwór roku oraz najlepszy album wokalny pop. Jest także najmłodszym wykonawcą, który napisał i nagrał oficjalną piosenkę do filmu o Jamesie Bondzie - "No Time To Die".

Jej trzeci album - "Hit Me Hard And Soft" - ukaże się 17 maja 2024 roku.

INTERIA.PL/materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy