Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Reklama

"Twoja twarz brzmi znajomo": Jurorom zabrakło słów! Kto wcielił się w Tinę Turner?

W piątkowym odcinku programu "Twoja twarz brzmi znajomo" wokalista Nick Sinckler da ognia jako Tina Turner. Na stronach Interii możecie przedpremierowo zobaczyć fragment jej występu. Jak zareagował Paweł Domagała?

W piątkowym odcinku programu "Twoja twarz brzmi znajomo" wokalista Nick Sinckler da ognia jako Tina Turner. Na stronach Interii możecie przedpremierowo zobaczyć fragment jej występu. Jak zareagował Paweł Domagała?
Nick Sinckler jako Tina Turner w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" /Polsat

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" oparty jest na hiszpańskim formacie "Your Face Sounds Familiar". Na antenie Polsatu święci triumfy od marca 2014 roku i wciąż bije rekordy oglądalności. W trakcie osiemnastu edycji show wystąpiły aż 143 gwiazdy nie tylko polskiej sceny muzycznej. Do 17. edycji programu byli zapraszani wyłącznie znani artyści.

Uczestników oceniają Małgorzata Walewska, Robert Janowski i Paweł Domagała. W roli choreografa przygotowującego gwiazdy do występu zadebiutował Maciej Zakliczyński, który zastąpił Krisa Adamskiego. W roli prowadzących występują Maciej Dowbor i Maciej Rock.

Reklama

W jesiennej edycji występują Ewelina Flinta (finalistka pierwszej edycji "Idola"), 21-letni wokalista Kuba Szmajkowski (znany z "The Voice Kids"), 25-letnia aktorka Pola Gonciarz (znana z serialu "Na dobre i na złe"), Nick Sinckler (wokalista znany m.in z występów z Kayah czy Natalią Kukulską), aktor Jakub Gąsowski, aktor i wokalista Marcin Januszkiewicz (śpiewał m.in. u Piotra Rubika), aktorka i wokalistka Magdalena Kumorek (m.in. seriale "Samo życie", "W rytmie serca", "Przepis na życie") oraz Jagoda Szydłowska, która jest zawodniczką spoza show-biznesu.

"Twoja twarz brzmi znajomo": Nick Sinckler jako Tina Turner. "Był ogień"

Po siedmiu odcinkach prowadzi Kuba Szmajkowski (157), przed Nickiem Sincklerem (152) i Marcinem Januszkiewiczem (145). W piątek Nick Sinckler wcieli się w Tinę Turner w jej przeboju "Disco Inferno". Za oryginalną wersję z 1976 r. odpowiada grupa The Trammps, a rok później popularność zapewniła piosence wykorzystanie na ścieżce dźwiękowej do kultowego filmu "Gorączka sobotniej nocy". Zmarła w maju 2023 r. Tina Turner odświeżyła ten utwór w 1993 r. na potrzeby ścieżki dźwiękowej do produkcji "What's Love Got to Do with It".

"No po prostu nie mam słów" - komentowała Małgorzata Walewska. "No co ja mogę powiedzieć? To był taki ogień! Rewelacja, jestem zachwycony. Znakomity jesteś, świetny! No i tyle" - ocenił Paweł Domagała.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Twoja twarz brzmi znajomo | Nick Sinckler
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy