Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Reklama

"Twoja twarz brzmi znajomo": Czadoman zwycięzcą 13. edycji. "Mógłby zastąpić Krzysztofa Cugowskiego"

Wokalista disco polo Czadoman, znany z przeboju "Ruda tańczy jak szalona", został laureatem 13. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo".

Wokalista disco polo Czadoman, znany z przeboju "Ruda tańczy jak szalona", został laureatem 13. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo".
Czadoman jako Krzysztof Cugowski w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" /Maciej Zawada /Polsat

Paweł Dudek, bo tak naprawdę nazywa się Czadoman, znany jest z takich przebojów, jak: "Chodź na kolana", "Bliźniaczki" czy "Ruda tańczy jak szalona" (ponad 123 mln odsłon). 

Wcześniej piosenkarz wystąpił już w innym programie emitowanym przez Polsat. Wiosną 2019 roku pojawił się w tanecznym show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

"Nagle się okazało, że to nie jest tylko król disco, tylko facet, który odnajdzie się w każdym stylu muzycznym" - podsumowała udział Czadomana w programie Elżbieta Romanowska.

Reklama

Wokalista w finale "Twojej twarzy brzmi znajomo" wcielił się w Krzysztofa CugowskiegoBudki Suflera i wykonał "Jest taki samotny dom". Otrzymał od jurorów owacje na stojąco, Adam Strycharczuk wszedł nawet na jurorski stół.

"Spokojnie mógłbyś zastąpić Cugowskiego. Dziękuję" - orzekła krótko Małgorzata Walewska.

W finale czwarte miejsce zajęła Marta Gałuszewska, trzecia była Gosia Andrzejewicz.

O ostateczne zwycięstwo rywalizowali Filip Gurłacz i Czadoman.

"Nie muszę mówić, ze jestem zaszczycony, bo chyba to po mnie widać. Kiedyś napisałem taki wiersz, że człowiek tworzy się nie tylko z ciała i duszy, ale i z chwil. Cieszę się, że tworzą mnie takie chwile jak ta" - podkreślił laureat 13. edycji.

Czek na 100 tysięcy złotych przekazał Fundacji Rak'n'Roll. W programie nagrodę odebrała też zwyciężczyni wiosennej akcji #Twoja Twarz Challenge, Daria Waleriańczyk. Jej internetowe wcielenie w Amy Winehouse zdobyło największe uznanie a ona sama z rąk prowadzących odebrała Cyfrową Twoją Twarz.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Czadoman | Twoja twarz brzmi znajomo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy