The Voice Of Poland
Reklama

Dominik Dudek pokazuje prawdziwego siebie. Zwycięzca "The Voice of Poland" i "Tak mi mów"

Dominik Dudek, zwycięzca 13. edycji "The Voice of Poland", prezentuje utwór, którym na nowo przedstawia się swoim słuchaczom. "Tak mi mów" jest dokładnie tym, co chce tworzyć.

Dominik Dudek, zwycięzca 13. edycji "The Voice of Poland", prezentuje utwór, którym na nowo przedstawia się swoim słuchaczom. "Tak mi mów" jest dokładnie tym, co chce tworzyć.
Dominik Dudek jest zwycięzcą 13. sezonu "The Voice of Poland" /Wojciech Olkuśnik /East News

Dominik Dudek dał się poznać za sprawą programu "The Voice of Poland", który wygrał razem z utworem “Wydaje się". Trenował pod skrzydłami Tomsona i Barona, którzy wspierali go przez cały czas trwania show, ale i po jego zakończeniu. Dwa miesiące po finale ostatniej edycji programu, przyszła pora na w pełni autorski materiał Dominika.

Reklama

Dominik Dudek z singlem "Tak mi mów"

"Tak mi mów" Dominika Dudka to ponowne przedstawienie się słuchaczom. Tym razem mogą go poznać ze strony, która jest połączeniem popu i folku. Artysta sam napisał tekst, muzykę (przy współpracy z Mateuszem Kotkowskim) oraz całkowicie odpowiada za produkcję utworu. 

"Piosenka została napisana w trudniejszym momencie mojego życia, kiedy naprawdę wszystko było na 'nie', i w zasadzie opowiada o mnie. Chciałem powiedzieć wszystkim, którzy czuli się podobnie, że w takich momentach warto mieć kogoś przy sobie, kogoś kto pomoże ci przez to przebrnąć. To w sumie nawet nie musi być osoba, wszystko zależy, co komu pomaga. Ale najważniejsze są chęci. Chęci, które ja w sobie znalazłem i życzę tego wszystkim" - mówi wokalista o swoim nowym utworze. 

Kim jest Dominik Dudek?

Dominik Dudek pochodzi z miejscowości Młynne koło Limanowej. Przed programem mieszkał również w Krakowie, gdzie pracował w firmie budowlanej swojego ojca. Zwycięzca "The Voice of Poland" w przeszłości mieszkał też w Katowicach, gdy studiował na Akademii Muzycznej. "Akademię skończyłem na saksofonie, ale miałem też fortepian, gram na gitarze, gram na basie, perkusji..." - opowiadał w "Pytaniu na Śniadanie".

Po wygranej postanowił przeprowadzić się do Warszawy. Towarzyszy mu dziewczyna, Ola, która w stolicy ma robić specjalizację lekarską. Wokalista zapowiedział natomiast, że teraz skupia się na intensywnych pracach nad debiutanckim albumem.

Tomson i Baron o Dominiku Dudku z "The Voice of Poland"

"Nieagresywne dotarcie do słuchacza, umiejętne skupienie na sobie atencji, stojąc i śpiewając, czując i wiedząc to, o czym się śpiewa. To nie zdarza się zbyt często. Poza tym to nietuzinkowy głos. Facetów z takim głosem nie ma dużo. To jest perełka. Więc szybciutko proszę słuchać jak najwięcej nowych singli Dominika i wbić go na szczyty list przebojów" - mówił po finale programu Tomson.

Czytaj także:

Burza w sieci po finale "The Voice of Poland". Widzowie mocno podzieleni

Zachwyciła kreacją w finale "The Voice of Poland". Wyglądała zniewalająco

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dominik Dudek | The Voice Of Poland
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy